Detaje

Wonderland

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  5,990.00 Lek

  Wonderland 28/12/2022 06:21:45

  Piano Me Mikrofon Per Femije

  Piano Loder per femije. E pajisur me fishe per ta lidhur me telefon, ulese dhe mikrofon. Lodër qe pervec argetimit sherben edhe per formim të hershëm te femijes, zhvillimi i ritmit të fëmijëve dhe kultivimi i interesit për muzikë. Material me cilësi shume të lartë dhe jo i demshem per mjedisin. Kjo piano ka 31 çelësa bardh e zi, 8 instrumente goditjeje, 3 mënyra mësimore, 4 instrumente muzikore, 4 stile shoqërimi si dhe 22 këngë demo. Gjithashtu me funksion te regjistrimit te muzikes dhe me pas degjimi i saj. Efekt me drita shumëngjyrëshe. Dizajn i thjeshtë dhe shume i bukur ne ngjyre roze ose te zeze, dhurata perfekte per femije. Montohet shume thjeshte. Permasat: 55x35x31 cm piano/25x23 cm stoli. Per femije 2-6 vjec.

 • Avatar

  1,390.00 Lek 2,490.00

  Wonderland 26/12/2022 06:56:07

  Loder Pelushi Me Drita

  Loder prej pelushi super e butë dhe e rehatshme me yje me shkëlqim qe do te pasqyrohen ne tavanin e dhomes. Nje loder kaq e vecante qe fëmija juaj do dojë t'a përqafojë atë ditë e natë. Barku i lodrës prej pelushi është i butë dhe me shkëlqim, gjë që mund t'i sjellë fëmijës një dritë të rehatshme nate dhe ta lërë fëmijën të shijojë një natë të lumtur dhe te qete. Me 6 ngjyra për të zgjedhur, fëmija juaj do të argëtohet pafund duke zgjedhur ngjyrën e preferuar. Mekanizmi i lëvizjes rrotullon dritat e yjeve, me dy shpejtësi të disponueshme, ju mund të zgjidhni midis të ngadaltës dhe të shpejtës. Dhuratë e shkëlqyer për festen e Vitit të Ri dhe Krishtlindjet. Materiali: pelush + ABS. Punon me 3 bateria te tipit AAA. Dimensionet: 14 x 18.5 x 37.1 cm. Per femije mbi 3 vjec. Kohëmatësi i mbylljes automatike - 20 minuta

 • Avatar

  1,290.00 Lek 2,490.00

  Wonderland 16/12/2022 06:50:35

  Babagjysh Me Muzike Dhe Drita

  Babagjysh prej pelushi super e butë dhe e rehatshme me muzike dhe yje me shkëlqim qe do te pasqyrohen ne tavanine dhomes. Nje loder kaq e vecante qe fëmija juaj do dojë t'a përqafojë atë ditë e natë. Barku i lodrës prej pelushi është i butë dhe me shkëlqim, gjë që mund t'i sjellë fëmijës një dritë të rehatshme nate dhe muzike te kendshme, dhe ta lërë fëmijën të shijojë një natë të lumtur dhe te qete. Dhuratë e shkëlqyer për festen e Vitit të Ri dhe Krishtlindjet. Materiali: pelush + ABS. Punon me 3 bateria te tipit AAA. Dimensionet: 27 x 17 x 14cm.

 • Avatar

  1,090.00 Lek 1,990.00

  Wonderland 16/12/2022 06:50:09

  Babagjysh Me Drita

  Babagjysh prej pelushi super e butë dhe e rehatshme me yje me shkëlqim qe do te pasqyrohen ne tavanine dhomes se femijeve. Nje loder kaq e vecante qe fëmija juaj do dojë t'a përqafojë ditë e natë. Barku i lodrës prej pelushi është i butë dhe me shkëlqim, gjë që mund t'i sjellë fëmijës një dritë të rehatshme nate dhe ta lërë fëmijën të shijojë një natë të lumtur dhe te qete. Dhuratë e shkëlqyer për festen e Vitit të Ri dhe Krishtlindjet. Materiali: pelush + ABS. Punon me 3 bateria te tipit AAA. Dimensionet: 27 x 17 x 14cm.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Wonderland 24/11/2022 11:56:29

  Mbulese Shiu Per Karroce

  Mbulese shiu per karroce, ideale per te mbuluar karrocen e femijeve tuaj gjate shetitjeve ne shi duke i mbrojtur ato nga bora, era e ftohte, pluhurat etj. E rrethon plotesisht karrocen dhe e mbron ate sa me shume qe te jete e mundur. Paloset ne permasa te vogla. E pershtatshme per pothuajse te gjitha modelet e karrocave te markës Lorelli.100% PVC Permasat: 27 x 18 x 4 cm.

 • Avatar

  4,990.00 Lek

  Wonderland 30/08/2022 08:32:19

  Set Studimi Per Femije

  Set studimi per femije ,tavoline + karrige me dizenjo terheqese per ta me personazhet e tyre te preferuara. Skelet metalik dhe dru i plastifikuar. Qe ata te ulen me qejf per te bere mesimet. Me pjese per te vendosur pije dhe ore e instaluar ne te. Te pershtatshme per femije 3-10 vjec .Zgjidhni dizajnin e preferuar te femijes tuaj!

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Wonderland 20/07/2022 05:38:44

  Pishine Per Femije

  Pishine per femije, kaq e bukur ne forme rrethore me dizajn terheqes per femijet me Spiderman. Mjaft e rehatshme dhe e bute per me shume rehati per femijet.E pershtatshme per moshat 3 vjec e siper. Diametri: 130cm Perfekte per ditet e nxehta te veres!

 • Avatar

  390.00 Lek

  Wonderland 20/07/2022 05:32:21

  Komardare Per Femije

  Komardare per femije, perbehet prej materiali teper cilesor PVC, e papershkrueshme nga uji, rezistente ndaj konsumit, vjen e pajisur me valvul sigurie. Diametri: 30" Sugjerohet per femije 3 vjec +!

 • Avatar

  350.00 Lek

  Wonderland 20/07/2022 05:32:19

  Komardare Per Femije

  Komardare per femije, perbehet prej materiali teper cilesor PVC, e papershkrueshme nga uji, rezistente ndaj konsumit, vjen e pajisur me valvul sigurie. Diametri: 22" Sugjerohet per femije 3 vjec +!

 • Avatar

  590.00 Lek

  Wonderland 20/07/2022 05:30:38

  Komardare Per Femije

  Komardare per femije, te disponueshme ne forme tigri, breshke dhe dinozauri kaq te vecanta dhe te bukura per te notuar.Per moshat mbi 3 vjec e siper.Qe te argetoheni pa fund gjate pushimeve tuaja!