Detaje

Wonderland

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Wonderland 14/07/2020 09:25:07

  KOmerdare Unaze

  Komardare kaq e bukur, unaze ne forme luleje me petale, dizanj i bukur me xixa, Material PVC, Qe te argetoheni pa fund gjate pushimeve ne pishina apo plazh! Diametri: 140 cm.

 • Avatar

  2,990.00 Lek

  Wonderland 11/07/2020 05:45:28

  Pishine Per Femije

  Pishine per femije, ne forme rrethore. me dizanj te vecante , ngjyre blu Dimensionet: 1.88 * 46 cm

 • Avatar

  1,790.00 Lek

  Wonderland 10/07/2020 08:18:46

  Pishine Per Femije

  Pishine Intex per argetimin pafund te vogelusheve tuaj, ne forme katrore me dizanj te bukur, Ideale per ta vendosur ne cdo ambient dhe freskuar gjate diteve te nxehta, Dimensionet: 86 x 86 x 25 cm.

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Wonderland 06/07/2020 10:31:37

  Tavoline Portabel Per Femije

  Tavoline portabel per femije, ideale per perdorime te ndryshme, me dizanj te bukur me makina, material plastik i cilesise se larte, E palosshme cka e ben praktike dhe te kurseje hapsiren.

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Wonderland 06/07/2020 09:58:48

  Ndenjese Per Bebe

  Ndenjese per bebe, ideale per te mbeshtetur vogelushet tuaj gjate procesit te larjes apo ngrenies, siguron rehatine maksimale per ta, Kapaciteti maksimal: 15 kg.

 • Avatar

  300.00 Lek

  Wonderland 03/07/2020 10:30:06

  Ngjitese Per Komerdare

  Ngjitese per komerdare, ideale per te riparuar komerdaret e demtuara apo dysheket me ajer, Madhesia: 68 x 68 mm. Paketimi permban 6 cope.

 • Avatar

  200.00 Lek

  Wonderland 03/07/2020 08:07:14

  Balona Fluturuese

  Balona fluturuese festive, Perjetoni magjine e festave duke ndezur pishtarin tuaj te deshirave, Ndizeni,shprehni deshiren dhe leshojeni te fluturoje lart, Ne ngjyre te bardhe.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Wonderland 27/06/2020 06:17:51

  Jastek Travel Memory

  Jastek Travel memory, ideal per udhetimet e gjata, Me dizajn anatomik qe pershtatet plotesisht me qafen per komfort dhe rehati maksimale, Material cilesor qe nuk humbet formen duke u kthyer ne ate fillestaren, me veshje te bute per me shume rehati, Dizanj kaq i bukur, I pershtatshem per udhetimet me makine, avion apo tren.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Wonderland 27/06/2020 06:17:47

  Jastek Travel Memory

  Jastek Travel memory, ideal per udhetimet e gjata, Me dizajn anatomik qe pershtatet plotesisht me qafen per komfort dhe rehati maksimale, Material cilesor qe nuk humbet formen duke u kthyer ne ate fillestaren, me veshje te bute per me shume rehati, Dizanj kaq i bukur me arush, I pershtatshem per udhetimet me makine, avion apo tren.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Wonderland 27/06/2020 06:17:42

  Jastek Travel Memory

  Jastek Travel memory, ideal per udhetimet e gjata, Me dizajn anatomik qe pershtatet plotesisht me qafen per komfort dhe rehati maksimale, Material cilesor qe nuk humbet formen duke u kthyer ne ate fillestaren, me veshje te bute per me shume rehati, Dizanj kaq i bukur me Peppa Pig, I pershtatshem per udhetimet me makine, avion apo tren.