Detaje

Super Store

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  790.00 Lek 990.00

  Super Store 23/06/2022 06:17:49

  Aparat Kunder Mushkonjave

  Aparat kunder mushkonjave, dizenjuar per eleminimin e menjehershem te mushkonjave teper bezdisese, Pajisur me drite ultravjollce UV qe i ben insektet te terhiqen dhe te shkojne vete drejt saj, me gjatësi vale 368 nm për tërheqje efektive, pa asnjë rrezatim, me kabllo USB te perfshire ne paketim, Aspak e demshme per shendetin!

 • Avatar

  690.00 Lek 990.00

  Super Store 15/06/2022 05:15:57

  Kreher Per Kafshet

  Kreher kaq i vecante, dizenjuar per largimin e paraziteve te miqve tuaj te vegjel, Me teknologji te avancuar ajo ben largimin natyral te tyre pa kimikate, Arrin te kap edhe parazitet me te vegjel, Teper i thjeshte ne perdorim: Mjafton thjesht te kaloni kreherin ne gezofin e tyre, lëshon një ngarkesë të vogël elektrike e cila vret parazitet , Dizanj ergonomik qe pershtatet lehte ne doren tuaj.

 • Avatar

  2,990.00 Lek 3,990.00

  Super Store 03/06/2022 05:49:21

  Zorre Uji

  Zorre Uji, zgjidhja e duhur per shume aktivitete ne shtepi, ideale per larjen e makinave dhe motocikletave apo perdorim per ujitje ne kopesht, tarraca, lulishte etj. Cilesi e larte dhe teper praktike, Zgjerohet deri ne 3 here, Gjatesia: 50 m.

 • Avatar

  790.00 Lek 1,790.00

  Super Store 31/05/2022 09:09:44

  Fshese Per Pluhurat

  Fshese dore, Ideale per te marr pluhurat nga cdo mobilje apo objekt ne shtepine tuaj apo zyra, ne menyre te thjeshte dhe pa i demtuar ato, Paisur me nje buton te cilin kur e ndizni ben qe koka te rrotullohet per nje pastrim me efikas, Dizanj ergonomik, Pas pastrimit koken mund ta lani lehtesisht ne uje te rrjedhshem, Teper praktike ne perdorim.

 • Avatar

  5,190.00 Lek

  Super Store 24/05/2022 04:37:15

  Tende kampingu

  Tende kampingu; Tendë automatike e palosshme për kamping në natyrë per 4 persona; Mund te perdoret ne cdo stine; Eshte e papershkueshme nga uji dhe rezistente ndaj eres dhe nxehtesise; Me permasa: 230 x 210 x 140 cm; E disponueshme ne 3 ngjyra: kafe, jeshile dhe bojeqielli.

 • Avatar

  3,490.00 Lek

  Super Store 24/05/2022 04:37:13

  Cader kampingu

  Cader kampingu; Cader kampingu familjare per 3-6 persona; E papërshkueshme nga uji dhe dielli; Me permasa: 200 x 250 x 140 cm.

 • Avatar

  2,490.00 Lek 2,990.00

  Super Store 05/01/2022 06:31:39

  Mini Aparat Fotografik Per Femije

  Aparat fotografik kaq i bukur per femije, me dizanj te lezetshem. Kamera HD 1080p ishte krijuar për t’i dhënë vogëlushit tuaj mundësinë e jashtëzakonshme për të eksploruar kreativitetin e tyre në botën dixhitale. Ky aparat është dhurata perfekte për fëmijën tuaj. Falë tij, që në moshë të re, fëmija do të jetë në gjendje të përpiqet të bëjë fotografi dhe të zhvillohet artistikisht. Kamera ka një ekran 2 inç dhe është perfekt për të zhvilluar interesat e vogëlushit tuaj. Është kompakte dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me duartë e vogla të fëmijëve. Për më tepër, kamera do ta inkurajojë lehtësisht fëmijën të dalë jashtë, sepse ka më shumë mundësi për të realizuar foto reale dhe regjistruar video me momente të bukura. Me veshje silikoni ekologjik dhe të butë qe e ben rezistente ndaj goditjeve. Prania e një kablloje USB do t'ju lejojë të ngarkoni video dhe foto nga kamera në kompjuterin personal. Kamera është e pajisur me nje lente me rezolucion të lartë. Me 5 lojëra të integruara. Zmadhimi dixhital 4x. Modulet: Auto, Portret nate, Pamje nate, Peizazhe, Sporte, Festa, Plazh. Blic: Auto, Blic i ndezur, Blic i fikur, Modaliteti kundër syve të kuq. Perfshihet gjithashtu dhe karta e memories 8 GB si dhe një litar per t'a bere femijen qe mos t'a humbasi aparatin. Kapaciteti i baterisë: 600 mAh. Sistemi i njohjes së fytyrës. Ky aparat disponohet në 3 ngjyra për të përmbushur shijet e të gjithë fëmijëve, perkatesisht ne ngjyre blu, roze dhe jeshile. Dimensionet: 9 x 6.5 x 6 cm.

 • Avatar

  1,090.00 Lek 1,490.00

  Super Store 03/12/2021 05:34:33

  Cader Shiu magjike

  Cader shiu,qe ndryshon ngjyre sapo bie ne kontakt me shiun. ideale per te gjitha stinet: siguron mbrojtje ndaj rrezeve te diellit, eres, shiut dhe bores, material i forte, hapet mjaft lehte duke shtypur botonin te doreza, Dizanj kaq i bukur me flutura!Madhesi kompakte qe merret me vete kudo.Ne ngjyrat e zeze,vishnje,jeshile dhe blu.

 • Avatar

  1,890.00 Lek

  Super Store 06/09/2021 05:18:29

  Termus Ushqimi

  Termus ushqimi me 3 kate. Ideal per te marre me vete ushqimin ne pune apo kudo qe ndodheni. Material celiku inoks i cilesise se larte. Me kapacitet 3 liter. Ky termus mbyllet hermetikisht, duke i mbrojtur ushqimet nga papastertite e ambjentit. Mjaft praktik per ta marre kudo me vete.

 • Avatar

  1,790.00 Lek

  Super Store 28/08/2021 06:00:43

  Power Bank I Palosshem Me Panel Diellor

  Power Bank i cili vjen me dizajn të palosshem që merr energjinë nga rrezet e diellit dhe ju mundeson te karikoni telefonin tuaj apo pajisjet e tjera kudo që jeni. Ky powerbank siguron një karikim të shpejtë dhe efikas nga rrezet e diellit. Ju duhet thjesht t'a varni në nje ambient ku bien rrezet e diellit dhe energjia do të ruhet për mbushje të mëtejshme. Powerbank-u vjen me materiale me cilësi të lartë dhe rezistente ndaj ujit dhe ju ofron 1 porte USB. Karikus me rreze diellore me numer panelesh: 4. Tensioni i daljes: 5V / 1.5A. Rryma e ngarkimit: 1000ma.