Detaje

Super Store

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  3,490.00 Lek

  Super Store 14/05/2020 10:09:51

  Masazhues Sedilje Per makine

  Veshje sedilje per makine, me funksion masazhues per te relaksuar muskujt gjate kohes qe udhetoni, Ofron lloje te ndryshme masazhesh permes vibrimit (dridhjeve) dhe nivele te ndryshme intensiteti, Masazhon te gjithe zonat e trupit duke perfshire: qafën, shpatullat, mesin dhe kembet, ju clodh duke permiresuar qarkullimin e gjakut. Material i bute qe siguron komoditetin tuaj, Paisur edhe me pult kontolli nepermjet se cilit mund te percaktoni edhe nivelin e shpejtesise, Lehtesisht i transportueshem. Mund ta perdorni edhe gjate qendrimit tuaj ne karrige.

 • Avatar

  2,990.00 Lek

  Super Store 14/05/2020 10:09:34

  Masazhues Sedilje Per makine

  Veshje sedilje per makine, me funksion masazhues per te relaksuar muskujt gjate kohes qe udhetoni, Ofron lloje te ndryshme masazhesh permes vibrimit (dridhjeve) dhe nivele te ndryshme intensiteti, Masazhon te gjithe zonat e trupit duke perfshire: qafën, shpatullat, mesin dhe kembet, ju clodh duke permiresuar qarkullimin e gjakut. Material i bute qe siguron komoditetin tuaj, Paisur edhe me pult kontolli nepermjet se cilit mund te percaktoni edhe nivelin e shpejtesise, Lehtesisht i transportueshem.

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  Super Store 14/05/2020 10:09:21

  Masazhues Sedilje Per makine

  Veshje sedilje e vogel per makine, me funksion masazhues per te relaksuar muskujt gjate kohes qe udhetoni, Ofron lloje te ndryshme masazhesh permes vibrimit (dridhjeve) dhe nivele te ndryshme intensiteti, Masazhon zona te ndryshme te trupit, ju clodh duke permiresuar qarkullimin e gjakut. Material i bute qe siguron komoditetin tuaj, Paisur edhe me pult kontolli nepermjet se cilit mund te percaktoni edhe nivelin e shpejtesise, Lehtesisht i transportueshem. Mund ta perdorni edhe gjate qendrimit tuaj ne karrige. Vjen se bashku me adaptorin per makine.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Super Store 14/05/2020 10:06:57

  Drite Me Panel Diellor

  Drite per ndricimin e ambienteve tuaja te jashtme, Me dizanj per ta vendosur lehtesisht ne mur, Me drita Led qe ofrojne nje ndricim cilesor, karikohet me ane te energjise diellore duke kursyer ne kete menyre shpenzimin e energjiese, Mund ta vendosni kudo ku mungon drita, E perkyrer per porta, garazhde, tunele, shtepi, Paisur me sensor qe ndjen levizjet, I papershkueshem nga uji cka e ben rezistent ndaj faktoreve natyror si shiu dhe bora.

 • Avatar

  990.00 Lek

  Super Store 14/05/2020 10:06:35

  Rrip Per Dobesim

  Rrip Dobesimi, Dizenjuar per pjesen e barkut, Ndihmon ne humbjen e peshes pasi nxit djersitjen me disa ushtrime te thjesha, E pershtatshme per cdo person pasi pershtatet cdo lloj madhesie, material pambuku për izolim superior të nxehtësisë, Siguron mbeshtetje perfekte te shpines, Per te formuar belin qe keni enderruar gjithmone!

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Super Store 14/05/2020 10:06:22

  Bastun Per Te Moshuar

  Bastun per te moshuar Twin Grip Cane, Krijuar per tu mbeshtetur dhe lehtesuar ngritjet nga karrigia apo levizjet gjate ecjes ne terrene te ndryshme duke ofruar komoditetin qe ju duhet, Lehtesisht i cmontueshem dhe i rregllueshem ne nivele te ndryshme, Mund te paloset, cka e ben praktik ta merrni kudo me vete, E vecanta qendron se eshte i pajisur me drite Led cka jua ben me te lehte levizjen gjate nates. Me bazament ne pjesen e fundit te bastunit cka ofron qendrueshmeri ne toke.

 • Avatar

  990.00 Lek

  Super Store 13/05/2020 09:29:43

  Elektrik Per Ndricim

  Elektrik per ndricim, Dizenjuar posacerisht per ndricim cilesor te ambienteve ku mungon drita, Me nje dizanj te vecante me drita LED per ndricim perfekt, baza e fuqishme magnetike mund të lidhet me çdo sipërfaqe metalike për të qëndruar siper tyre, Ideale për riparimet e makinave, riparimet hidraulike apo per ta marre kudo me vete ne kamping, apo udhetime.

 • Avatar

  990.00 Lek

  Super Store 13/05/2020 09:29:22

  Kreher Per Kafshet

  Kreher kaq i vecante, dizenjuar per largimin e paraziteve te miqve tuaj te vegjel, Me teknologji te avancuar ajo ben largimin natyral te tyre pa kimikate, Arrin te kap edhe parazitet me te vegjel, Teper i thjeshte ne perdorim: Mjafton thjesht te kaloni kreherin ne gezofin e tyre, lëshon një ngarkesë të vogël elektrike e cila vret parazitet , Dizanj ergonomik qe pershtatet lehte ne doren tuaj.

 • Avatar

  1,290.00 Lek

  Super Store 13/05/2020 09:29:12

  Pastrues Per Thonjte e Kafsheve

  Pastrues per thonjte e kafsheve, Mënyra e sigurt dhe e thjeshtë për të shkurtuar thonjtë e miqve tuaj te vegjel, me 7000 - 14,000 rrotullime në minutë duke i larguar thonjtë e gjatë të mprehtë brenda disa minutash, Paisur edhe me drita super ndricuese LED qe t'ju ndihmoje ne shikim per te shkurtuar ne vendin e duhur, me 3 nivele sigurie për të parandaluar tejkalimin, E pershtatshme per te gjitha llojet e kafsheve.

 • Avatar

  590.00 Lek

  Super Store 13/05/2020 09:28:35

  Kocke Plastike Per Qente

  Kocke per qente, sherben si nje furce dhembesh per miqte tuaj te vegjel nderkohe qe ata luajne me te, Me 3 funksione: pastron dhembet, largon pllakezat dhe masazhon mishrat e dhembeve, Material plastike qe nuk permban kimikate, ndihmoni qenin tuaj të ketë dhëmbë më të bardhë dhe mishrat e shëndetshëm.