Detaje

Infotech

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  2,490.00 Lek 4,990.00

  Infotech 27/11/2020 02:23:52

  Smartwatch Z60

  Smartwatch Z60, Me nje dizanj elegant kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren mund ta perdorni per te kryer funksionet e smartphonit duke e lidhur nepermjet bluetooth dhe te beni telefonata apo tju vijne njoftime, Kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet duke matur hapat tuaj,monitoruar gjumin etj, Kamera e integruar dhe aparati i telefonit me telekomandë: Me lehtësi realizoni kontrollin e largët dhe regjistrojeni çdo moment të mrekullueshëm me çdo kënd. Suporton karte SIM, Kapacitet i memories: 32 GB, me rrip material celik qe nuk nxihet dhe ruan ngjyren, Madhesi ekrani: 1,54 inch dhe rezolucion 240 x 240 pixel, Kapaciteti i baterise: 430 mah.

 • Avatar

  1,290.00 Lek 2,490.00

  Infotech 13/03/2020 08:30:41

  MASAZHATOR FYTYRE

  Masazhator Fytyre Ky produkt vibron 6,000 herë në minutë (dridhje mikro), duke ju dhënë muskujve te fytyrës sasinë e duhur të stimulimit për të arritur një efekt forcues dhe për të përmirësuar lëkurën. Gjithashtu ajo mund të zvogëlojë rrudhat rreth syve, buzët, ballin dhe qafën Ajo e gjitha që ju duhet është 2-3 minuta masazh në ditë Ky produkt nxit metabolizmin dhe aktivizon qelizat e lëkurës, duke i dhënë ndriçim dhe elasticitet fytyres tuaj Masazhatori për lëkurën është 14cm në gjatësi dhe peshon 80g.

 • Avatar

  29,500.00 Lek

  Infotech 04/02/2020 12:40:36

  GALAXY J5 2016

  GALAXY J5 2017 - Processor Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53 - Ram 2 GB - Garanci 24 Muaj - Rezolucioni Super AMOLED - Brand SAMSUNG - Specifikime dual-Sim 4G - DISPLAY 5.2" Super AMOLED - MEMORY 16 GB - CAMERA 13MP & 13MP - Ngjyra e zeze dhe blu - Rezolucioni (pixel) 720 x 1280 pixels - Bateria Li-Ion 3000 mAh

 • Avatar

  11,990.00 Lek

  Infotech 04/02/2020 12:36:35

  SMARTPHONE LENOVO A606

  Marka: Lenovo Garancia: 3 muaj Rezolucioni: 480 x 854 pixels Sistemi Operativ: Android Karta SIM: Mini-SIM Kapaciteti: 8 GB RAM: 1GB RAM Procesori CPU: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 8 MP Kamera Ballore: Kamera Selfie: 2MP Kapaciteti i Baterise: 2000mAh Permasa: 141.5 x 73.2 x 9.1 mm Pesha: 170 g Networking: 2G, 2G/3G/4G Teknologjia e Ekranit: IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors

 • Avatar

  16,690.00 Lek

  Infotech 04/02/2020 12:34:11

  ZTE REDBULL V5S

  Marka: ZTE REDBULL V5S Garancia: 3 muaj Rezolucioni: 720 x 1280 pixels Sistemi Operativ: Android Karta SIM: Dual SIM Kapaciteti: 4 GB RAM: 1GB RAM Procesori CPU: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 13 MP, autofocus, LED flash Kamera Ballore: Kamera Selfie: 5 MP Kapaciteti i Baterise: Removable Li-Po 2400 mAh battery Permasa: 139 x 71 x 8.9 mm Pesha: 165 g Networking: 2G, 2G/3G/4G Teknologjia e Ekranit: IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors

 • Avatar

  19,990.00 Lek

  Infotech 04/02/2020 12:31:51

  ZTE REDBULL V5MAX

  Marka: ZTE REDBULL V5MAX Garancia: 3 muaj Rezolucioni: 5.5 inch 1280 x 720 resolution Sistemi Operativ: Android Karta SIM: Dual SIM Kapaciteti: 16 GB RAM: 2GB RAM Procesori CPU: Qualcomm Snapdragon MSM8916 Quad Core 1.2GHz / Adreno 306 Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 5 MP, autofocus, LED flash Kamera Ballore: Kamera Selfie: 1.3 MP Kapaciteti i Baterise: Removable Li-Po 3100 mAh battery Permasa: 153.5*77.2*9.7mm, Pesha: 180 g Networking: 2G, 2G/3G/4G

 • Avatar

  15,690.00 Lek 16,490.00

  Infotech 04/02/2020 12:28:29

  LENOVO A3690

  Marka: LENOVO A3690 Garancia: 3 muaj Rezolucioni: 720 x 1280 pixels Sistemi Operativ: Android Karta SIM: Dual SIM Kapaciteti: 8 GB RAM: 1GB RAM Procesori CPU: Quad-core 1.0 GHz Cortex-A53 Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 8 MP, autofocus, LED flash Kamera Ballore: Kamera Selfie: 2 MP Kapaciteti i Baterise: Removable Li-Po 2300 mAh battery Permasa: 141.2 x 71.2 x 8.8 mm Pesha: 140 g Networking: 2G, 2G/3G/4G

 • Avatar

  22,690.00 Lek

  Infotech 04/02/2020 12:22:24

  Lenovo A936(Note8)

  Marka: Lenovo A936(Note8) Garancia: 3 muaj Rezolucioni: 720 x 1280 pixels Sistemi Operativ: Android Karta SIM: Dual SIM Kapaciteti: 8 GB RAM: 1GB RAM Procesori CPU: Octa-core 1.7 GHz Cortex-A53 Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 13 MP, autofocus, LED flash Kamera Ballore: Kamera Selfie: 5 MP Kapaciteti i Baterise: Removable Li-Ion battery Permasa: 169.3 x 83.6 x 8.7 mm Pesha: 170 g Networking: 2G, 2G/3G/4G

 • Avatar

  22,690.00 Lek

  Infotech 04/02/2020 12:13:29

  MEIZU M2 5

  Marka: MEIZU M2 5" Garancia: 3 muaj Rezolucioni: 720 x 1280 pixels Sistemi Operativ: Android Karta SIM: Dual SIM Kapaciteti: 16 GB RAM: 2 GB RAM Procesori CPU: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 13 MP, f/2.2, autofocus, LED flash Kamera Ballore: Kamera Selfie: 5 MP Kapaciteti i Baterise: Non-removable 2500 mAh battery Permasa: 140.1 x 68.9 x 8.7 mm Pesha: 131 g Networking: 2G, 2G/3G/4G

 • Avatar

  27,599.00 Lek

  Infotech 04/02/2020 12:11:08

  MEIZU M2 NOTE 5.5

  Marka: MEIZU M2 NOTE 5.5" Garancia: 3 muaj Rezolucioni: 1080 x 1920 pixels Sistemi Operativ: Android Karta SIM: Dual SIM Kapaciteti: 16 GB RAM: 2 GB RAM Procesori CPU: Octa-core 1.3 GHz Cortex-A53 Kamera Kryesore: 13 MP, f/2.2, autofocus, dual-LED (dual tone) flash Kamera Ballore: Kamera Selfie: 5 MP, f/2.0, 1/5" sensor size, 1.12 µm pixel size, 1080p Kapaciteti i Baterise: Non-removable 3100 mAh battery Permasa: 150.9 x 75.2 x 8.7 mm Pesha: 149 g Networking: 2G, 2G/3G/4G