Masazhator fytyre

Detajet e produktit


Masazhator Fytyre Ky produkt vibron 6,000 herë në minutë (dridhje mikro), duke ju dhënë muskujve te fytyrës sasinë e duhur të stimulimit për të arritur një efekt forcues dhe për të përmirësuar lëkurën. Gjithashtu ajo mund të zvogëlojë rrudhat rreth syve, buzët, ballin dhe qafën Ajo e gjitha që ju duhet është 2-3 minuta masazh në ditë Ky produkt nxit metabolizmin dhe aktivizon qelizat e lëkurës, duke i dhënë ndriçim dhe elasticitet fytyres tuaj Masazhatori për lëkurën është 14cm në gjatësi dhe peshon 80g.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.