Detaje

Trixie Shop

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  2,190.00 Lek

  Trixie Shop 21/06/2022 03:01:10

  Peshqir Plazhi

  Peshqir plazhi, dizanj shume i bukur i markes "Calvin Klein". Material teper cilesor qe thith menjehere lageshtiren.I disponueshem ne ngjyre: blu te erret, te zeze, bojeqielli dhe te kuqe.

 • Avatar

  2,190.00 Lek

  Trixie Shop 20/06/2022 06:49:48

  Peshqir Plazhi

  Peshqir plazhi, dizanj shume i bukur i markes "Hugo Boss". Material teper i plote qe thith menjehere lageshtiren.I disponueshem ne ngjyre: blu te erret, te zeze, bojeqielli, jeshile dhe te kuqe.

 • Avatar

  2,190.00 Lek

  Trixie Shop 20/06/2022 06:49:40

  Peshqir Plazhi

  Peshqir plazhi, dizanj shume i bukur i markes "Louis Vuitton". Material teper i plote qe thith menjehere lageshtiren.I disponueshem ne ngjyre: blu te erret, te zeze, kafe dhe te kuqe.

 • Avatar

  2,190.00 Lek

  Trixie Shop 20/06/2022 06:49:34

  Peshqir Plazhi

  Peshqir plazhi, dizanj shume i bukur i markes "Tommy Hilfiger". Material teper i plote qe thith menjehere lageshtiren.I disponueshem ne ngjyre: blu te erret, te zeze, bojeqielli, jeshile dhe te kuqe.

 • Avatar

  2,190.00 Lek

  Trixie Shop 20/06/2022 06:49:26

  Peshqir Plazhi

  Peshqir plazhi, dizanj shume i bukur i markes "Versace". Material teper i plote qe thith menjehere lageshtiren.I disponueshem ne ngjyre: blu te erret, te zeze, te kuqe dhe roze te lehte.

 • Avatar

  590.00 Lek

  Trixie Shop 03/06/2022 05:44:16

  Syze Dielli

  Syze dielli per femra, me xhama me refleks, rezistente ndaj gervishtjeve dhe mbrojtes ndaj rrezeve ultraviolete. Skelet i holle fin dhe dizajn teper modern ne ngjyre gold!

 • Avatar

  290.00 Lek 990.00

  Trixie Shop 03/06/2022 05:12:26

  Cante Per Pazar

  Canta qe ju duhet per te bere pazarin, me nje dizanj unik qe cila mblidhet ne formen e nje disku cka e ben shume praktike dhe te kurseje hapsiren,ne kete menyre mund ta merrni lehtesisht me vete dhe me pas ta hapni kur beni pazarin, material cilesor dhe teper rezistente, diametri i diskut: 10.5 cm.

 • Avatar

  250.00 Lek

  Trixie Shop 03/06/2022 04:47:03

  Set Me Karfica

  Set me 2 karfica per floket ne ngjyre te zeze, per te gjitha gocat qe kane probleme me volumin e flokut kjo eshte zgjidhja qe ju duhet. Per ti dhene volum flokeve tuaj mjafton ti vendosni ne nje zone ku floku eshte me i rralle dhe me pas te vendosni floket tuaj siper tyre. Nuk i demtojne floket dhe japin nje ndryshim te menjehershem ne pamjen tuaj! Permasat: 7 x 2.5 cm

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  Trixie Shop 27/05/2022 09:04:12

  Shtrat i varur

  Shtrat i varur; Shtrat i varur kopeshti i qëndrueshëm dhe i rehatshëm; Material cilesor per mbeshtetje te rehatshme dhe litar te forte ne skaje; Me kapacitet deri ne 120 kg.

 • Avatar

  2,790.00 Lek

  Trixie Shop 26/05/2022 07:08:08

  Tavoline portative

  Tavoline portative; Tavolinë kafeje plastike e palosshme portative; Zë pak hapësirë; Mund të përdoret në të gjitha llojet e hapësirave të brendshme dhe të jashtme; Permasat e tavolinës 72 cm x 48 cm.