Detaje

Trixie Shop

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Trixie Shop 21/11/2019 08:59:42

  Bluze Per Meshkuj

  Bluze per meshkuj casual, me menge te gjata dhe jake rrumbullake, material cilesor, Dizanj i bukur Philip Plein.

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Trixie Shop 21/11/2019 08:59:41

  Bluze Per Meshkuj

  Bluze per meshkuj casual, me menge te gjata dhe jake rrumbullake, material cilesor, Dizanj i bukur Philip Plein. Ne ngjyrat: e zeze dhe blu.

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Trixie Shop 21/11/2019 08:59:39

  Bluze Per Meshkuj

  Bluze per meshkuj casual, me menge te gjata dhe jake rrumbullake, material cilesor, Dizanj i bukur Philip Plein. Ne ngjyra te ndryshme.

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Trixie Shop 21/11/2019 08:59:38

  Bluze Per Meshkuj

  Bluze per meshkuj casual, me menge te gjata dhe jake rrumbullake, material cilesor, Dizanj i bukur Dolce Gabbana. Ne ngjyra te ndryshme.

 • Avatar

  790.00 Lek

  Trixie Shop 04/11/2019 07:52:04

  Borse Uji

  Borse uji, Mjafton ta mbushni me uje te ngrohet dhe mund ta perdorni per te ngrohur cdo pjese te trupit sidomos gjate nates ne ditet teper te ftohta, Mbyllje e sigurt Veshur me material pellushi nga jashte per tju mbajtur sa me bute, Ngjyra te embla me dizenjo te lezetshme kafshesh: keter apo dre.

 • Avatar

  3,990.00 Lek

  Trixie Shop 15/10/2019 08:59:34

  Set Kostumesh Gjumi

  Set me 2 kostume gjumi, per te rritur dhe femije qe te kombinoheni me ta, dizanj i bukur me vija, material pambuku shume i bute, ne ngjyra te ndryshme, Per te rritur masat: S-2XL, per femije mosha: 4-16 vjec!

 • Avatar

  3,990.00 Lek

  Trixie Shop 15/10/2019 08:59:29

  Set Kostumesh Gjumi

  Set me 2 kostume gjumi, per te rritur dhe femije qe te kombinoheni me ta, dizanj i bukur me zemra, material pambuku shume i bute, ne ngjyra te ndryshme, Per te rritur masat: S-2XL, per femije mosha: 4-16 vjec!

 • Avatar

  3,990.00 Lek

  Trixie Shop 15/10/2019 08:59:24

  Set Kostumesh Gjumi

  Set me 2 kostume gjumi, per te rritur dhe femije qe te kombinoheni me ta, dizanj i lezetshem me mace, material pambuku shume i bute, ne ngjyra te ndryshme, Per te rritur masat: S-2XL, per femije mosha: 4-16 vjec!

 • Avatar

  2,290.00 Lek

  Trixie Shop 15/10/2019 08:57:18

  Kostum Gjumi

  Kostum gjumi per femra, me dizanjo te lezetshme me mace, material pambuku shume i bute, ne ngjyra te ndryshme, Masat: S-2XL

 • Avatar

  2,290.00 Lek

  Trixie Shop 15/10/2019 08:57:11

  Kostum Gjumi

  Kostum gjumi per femra, me dizanjo te lezetshme me zemer dhe pika, material pambuku shume i bute, ne ngjyrat: roze, puder, blu dhe e bardhe, Masat: S-2XL