Detaje

Elektronic Store

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  6,490.00 Lek

  Elektronic Store 14/06/2021 03:25:47

  VK World New V3

  VK World New V3 telefoni qe te gjithe duam ,me 3 karta SIM dhe vend per 1 karte memorie,i disponueshem ne disa gjuhe,kundra ujit,kundra pluhurave dhe elektricitetit,kundra goditjeve.ROM: 2G, Camera 2MP, CPU:Dual Core,RAM 128M,MP3 Playback,GPRS,FM Radio,Message,Bluetooth,Memory Card,Lojera, Resolution:480X320, bateria(mAh):3000mAh,ekrani 2.4 inch,me flash shume te forte,sherben dhe si power bank per te karikuar telefon tjeter.

 • Avatar

  5,990.00 Lek 7,990.00

  Elektronic Store 22/01/2023 05:27:56

  Dron Fluturues GD94 PRO

  Dron Fluturues GD94 PRO, vjen me nje sistem me Wifi dhe kamera 4K per te kapur cdo detaj fale kthimit 360 grade ne te gjitha drejtimet.Leviz ne drejtim perpara, pas, lart, poshte, ne te majte, te djathte, fluturim ne ngjitje anesore.Frekuenca 2.4G Koha e fluturimit:12-15 minuta Koha e karikimit: 180 minuta Bateria:3.7 Volt, 2000 mAh Fluturim deri ne 120 metra.Telekomande me komandim deri ne distance 150 metra, funksionon me 3 bateri te tipit AA litium.Permasat e dronit te mbledhur: 12.5 x 8 x 8.5 cm Permasat e dronit te hapur: 25 x 25 x 6 cm

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Elektronic Store 18/01/2023 09:16:51

  Cigare Elektronike Adada D60

  Cigare elektronike Adada D60, e disponueshme me shije te ndryshme dhe teper te shijshme si: Grape, Bluer Razz, Cola, Double Apple, Waterlemon Ice, Mixed Fruit, Watermelon Strawberry dhe Peach Ice.Vjen me nje dizajn teper terheqes dhe ergonomik.Me porte karikimi te tipit C.Mundeson 6000 thithje.Kapaciteti: 15 ml.Bateria: 600mAh.Zgjidhni shijen tuaj te preferuar!

 • Boks Me Bluetooth Mini

  Boks me Bluetooth mini Modeli: WS-887, vjen me nje dizajn elegant perfekt per tu marr kudo me vete per te kaluar momente te kendshme me miqte dhe te afermit tuaj. Suporton: Bluetooth V4.0, radio FM, karten TF/SD, fole USB të stilolapsit, modalitetin e hyrjes AUX, gjithashtu nuk e humbet lidhjen me pajisjen gjate kryerjes se telefonatave. Fuqia e daljes: 5WKoha e karikimit: 2 ore Koha e perdorimit: rreth 10 ore Kapaciteti i baterise: 820mAh

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Elektronic Store 14/01/2023 12:30:38

  Kufje Me Bluetooth KTS-P109

  Kufje me Bluetooth Modeli: KTS-P109, vijne me nje dizajn teper elegant te palosshem ne ngjyre te zeze, bere nga material i bute ne pjesen e vesheve per mbrojtjen e tyre dhe perdorim sa me komod, mund te lidhen nepermjet Bluetooth 5.0 me çdo pajisje.Inputet Micro SD dhe AUX 3,5 mm.Gjithashtu mund t'iu pergjigjeni telefonatave dhe gjithashtu te degjoni Radio FM.Permasat: 8,3 x 12,3 x 14,5cm

 • Avatar

  2,990.00 Lek

  Elektronic Store 14/01/2023 12:30:26

  Boks Me Bluetooth GTS-1725

  Boks me Bluetooth 8 inch me drite Led, Modeli: GTS-1725, vjen me nje dizajn portativ perfekt per tu marr kudo me vete per te kaluar momente te bukura dhe te paharrueshme me njerezit tuaj me te afert.Lidhje wireless deri ne 10m.Perfekt per karaoke pasi vjen me mikrofon.Suporton gjithashtu USB, micro SD, AUX 3.5 mm dhe MIC.Kabllo karikimi V8.

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  Elektronic Store 14/01/2023 12:30:20

  Boks Me Bluetooth KTS-1521

  Boks me Bluetooth 8 inch me drite Led, vjen me dizajn portativ Modeli: KTS-1521, Ideal per festat karaoke me miqte dhe familjen tuaj.Mund te lidhet me FM radio, BT, USB, TF, MIC, AUX.Vjen me 1 telekomande dhe 1 mikrofon.Koha e luajtjes: deri në 3 ore me volum 75%.Koha e karikimit: 2-3 orë.Frekuenca: 100Hz-20Khz Raport sinjal/zhurmë:>85db Mbështetja maksimale e memories (USB.SD): 32 GB. Fuqia e daljes: 5w Madhësia e altoparlantit: 3 inch x 2 Permasat: 27 x 15 x 12 cm

 • Avatar

  3,990.00 Lek

  Elektronic Store 14/01/2023 12:30:11

  Boks Me Bluetooth KTS-1126

  Boks me Bluetooth 8 inch me drite Led, portativ Modeli: KTS-1126, Ideale per festat karaoke me miqte dhe familen tuaj. Ka vend per USB dhe karte memorie dhe fish Aux.Mund te lidhet me FM radio, BT, USB, TF, MIC, AUX. Me telekomande dhe mikrofon te perfshire, per t'a kthyer në karaoke çdo moment qe ju duket i përshtatshem.

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  Elektronic Store 14/01/2023 12:30:01

  Boks Me Bluetooth KTS-1333

  Boks me Bluetooth 6.5inch portativ Modeli: KTS-1333, perfekt per tu marr kudo me vete per festa karaoke te ndryshme.Ka vend per USB, karte memorie dhe fish Aux. Mund te lidhet me FM radio, BT, USB, TF, MIC, AUX.Ne paketim vjen gjithashtu dhe me 1 mikrofon.Per mbremje argetuese dhe te paharrueshme me miqte tuaj!

 • Avatar

  2,990.00 Lek

  Elektronic Store 14/01/2023 12:29:53

  Boks Me Bluetooth GTS-1699

  Boks me Bluetooth me drite Led, 8 inch portativ Modeli: GTS-1699, perfekt per festat karaoke me miqte dhe familen tuaj. Suporton USB, micro SD, AUX. 3.5 mm dhe MIC. Lidhje wireless deri ne 10 metra.Ne paketim perfshin kabllon e karikimit V8, 1 mikrofon dhe telekomanden.Permasat: 24 x 18 x 36 cm

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Elektronic Store 14/01/2023 12:29:44

  Boks Me Bluetooth KTF-1421

  Boks me Bluetooth portativ 3 inch Modeli: KTF-1421, perfekt per festat karaoke me miqte dhe familjen tuaj.Ka vend per USB, karte memorie dhe fish Aux, mund te lidhet me FM radio, BT, USB, TF, MIC, AUX.Bateri e rikarikueshme litiumi: 1200mAh Permasat: 13.5x13x15.5 cm