Detaje

GoTech Electronics

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Tenxhere Me Avull Eta

  Tenxhere me avull Eta Modeli: 013490000 Kodi: ZJ0022, per gatime te shpejta dhe te shendetshme me nje dizanj modern. Ushqimet nuk e humbin shijen e tyre natyrale apo vitaminat dhe eshte mjaft ekonomike Kapaciteti i tre enëve të gatimit transparent është 12.25 litra ndersa Ena e gatimit të orizit ka një vëllim prej 1.5 litra E izoluar termikisht Me indikator drite qe tregon per funksionim dhe tregues edhe per nivelin e ujit Me timer 75 minuta Fuqia 1000 W

 • Zjerese vezesh adler

  Zjerese Vezesh Adler Modeli: AD 4459, Kodi: ZJ12422, Ideale per pergatitjen e vezeve te ziera ashtu sic deshironi: buta, të mesme ose të forta, Me kapacitet per zierjen e 7 vezeve ne te njeten kohe duke ju kursyer kohen, Me sistem fikje automatike ne momentin qe jane gati, Kapak transparent vjen se bashku me depoziten e ujit, Fuqia: 450 W.

 • Makine Qethese Remington

  Makine Qethese Remington Modeli: HC5018 E51,Kodi: MQ10488, me nje dizanj elegant dhe te vecante, ju ofron prerje profesionale, me 5 krehera me gjatesi te ndryshme per stilim sipas deshires: 3mm, 6mm, 9mm, 12mm dhe 18 mm, tehe te mprehta material celik inoks i cilesise se larte, Pa karikim, Me aksesoret perkates en paketim

 • Tenxhere Me Avull

  Tenxhere Me Avull RUSSELL HOBBS, Modeli: 19270-56, ZJ0014, për gatim të shëndetshëm të ushqimit duke ruajtur vitaminat, Permban 3 ene per gatime me avull me kapacitet 9 liter, dhe 1 ene shtese per gatimin e orizit me kapacitet: 1 liter, Baze celiku i cilesise se larte, Kohëmatës 60-minutësh me funksion automatik te fikjes,Mbrojtja nga mbinxehja dhe e lehtë për t'u pastruar, Fuqia 800 W.

 • Termus Camry

  Termus Camry Modeli: CR 8065, Kodi: TE13105, ideal per ftohjen e pijeve apo ushqimeve te ndryshme, Falë izolimit të veçantë termik është e mundur të ruhet një temperaturë e qëndrueshme per nje kohe te gjate, me doreze per transport te lehte, Koha e ftohjes: 2-3 ore, Niveli i Zhurmes : 50 dB Kapaciteti: 24 Litra Permasat: 40 x 31 x 44cm

 • Makine Qethese Pro Power Stainless Steel

  Makine qethese Pro Power Stainless Steel Modeli: HC7110 E51 Kodi: MQ0140, vjen me nje performance te larte efikase per prerjen e flokut.Me dizajn teper elegant dhe i lehte per tu perdorur, per perdorim profesional dhe perdorim shtepiak.Permban ne paketim 2 krehera per prerje me gjatesi te ndryshme nga 1-44mm.Koha e punes: 40 min Koha e karikimit: 14-16 h

 • Makine Qethese Rowenta TN1400F0

  Makine Qethese Rowenta Modeli: TN1400F0 Kodi: MQ0073, Dizanj praktik qe pershtatet lehte me doren dhe konturet e fytyres suaj.Me tehe te mprehta dizenjuar me precizion te larte, Perferomance e larte ne prerje pasi vjen me 2 krehra me gjatesi prerje te ndryshme nga 3 - 30 mm.19 opsione gjatesish te ndryshme flokesh.Vjen me furcen e pastrimit dhe karikuesin ne paketim.Koha e punes: 40 min

 • Makine Qethese Rowenta

  Makine qethese Rowenta Modeli: TN1350F0 Kodi: MQ0152, vjen me dizajn ergonomik dhe nje motor te fuqishem, me tehe te mprehta prej celiku inoksi te nje cilesie te larte qe mundeson realizimin e modeleve te ndryshme te flokut po gjithashtu dhe te mjekrres. Vjen me 6 krehera me nivele prerjeje 0.5 mm.Me 15 opsione prerjeje per gjatesi te ndryshme floku.

 • Makine Qethese Rowenta

  Makine qethese Rowenta Modeli:TN1606F0 Kodi: MQ0153, vjen me nje dizajn elegant dhe teper te lehte per tu perdorur. Funksionon me nje motor profesional AC e te shpejte, me 4 aksesor: 3 krehera per shkurtim te flokut me nivele te ndryshme: 1 mm- 1.5mm-2mm, nje furce pastrimi dhe nje vaj makine.Gjatesia e kabllit: 1,8 m

 • Makine Rroje Adler AD 2923

  Makine rroje Adler Modeli:AD 2923 Kodi: MQ0142, ka nje dizajn teper te vecante dhe praktik per tu perdorur.Perfekte per rruajtjen e mjekrres fale tehve prej celiku inoksi, te cilet jane teper te qendrueshme dhe rezistente ndaj ujit.Koha e punes : 45 min Koha e karikimit: 60 min