Detaje

GoTech Electronics

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Fshese me vakum bomann

  Fshese Me Vakum Bomann Modeli: BS 1948 CB, Kodi: FS12243 me funksion te dyfishte, ideale per te pastruar siperfaqet e dyshemeve nga pluhurar dhe papasteritite, me teknologji moderne me ciklone per pastrim efikas, Paisur me sistem me shume filtra duke perfshire filtrin Hepa i cili kap edhe grimcat me te vogla, Rreze veprimi: 6.5 m, Mund te kthehet lehtesisht ne nje fshese dore per pastrimin e mobiljeve, jastekëve, kornizave të fotografive, perdeve, librave, kompjuterëve, veturave dhe te tjera, Depozita e Pluhurit: Gote Plastike me kapacitet: 1.5 liter, Gjatesia e Kordonit: 6.5 m, Vjen e shoqeruar se bashku me 4 aksesore te ndryshem, Fuqia: 600 W.

 • Blender smoothie camry

  Blender Smoothie CAMRY Modeli: CR 4069, Kodi: MX12159, Me nje dizanj modern dhe praktik qe pershtatet lehte ne cdo kuzhine, Perfekt per ata qe duan te jetojne nje jete te shendetshme, Ju lejon te pergatisni smoothie te shijshme me vlera ushqyese dhe vitamina, Me baze gome kunder rreshqitjes, Vjen se bashku me 2 gota me kapacitet: 600 dhe 470 ml te cilat mund ti merrni kudo me vete, Fuqia: 500 W.

 • Avatar

  8,990.00 Lek 9,990.00

  GoTech Electronics 25/03/2020 07:28:36

  Ekspres Iris

  Ekspres Iris S27, Qe te shijoni kafen tuaj te preferuar ekspres ne shtepi, zyra apo kudo ndodheni, Me nje dizanj modern qe pershtatet kudo, Vjen se bashku me 30 kapsula falas.

 • Avatar

  690.00 Lek 1,490.00

  GoTech Electronics 01/03/2020 12:49:45

  Tigan cookpan-basic 24 cm

  Tigan COOKPAN-BASIC TVS0358 Ideal per cdo gatim Veshur me material alumin me 3 shtresa të shtresës jo-ngjitës (Ipertek) Nuk përmbajnë nikel dhe metale të rënda Me shperndarje te njetrajtshme te nxehtesise Rezistenca Maksimale e temperatures është 260 gradë Celsius Perdoret edhe ne sobat me gaz Lehtë për t'u pastruar, madje edhe në pjatalarëse Diametri 24 cm

 • Avatar

  22,990.00 Lek

  GoTech Electronics 04/02/2020 12:44:53

  Celular htc desire 526g+

  Modeli Desire 526G+ Ekrani 4.7'' Rezolucioni (540 x 960) Teknologjia 2G/3G Karta 2 SIM Tipi i Kartes Micro SIM Sistemi Android 4.4.2 Procesori Octa Core 1.7 GHz RAM 1 GB Memorie 8 GB Kamera Primare 8 MP Kamera Frontale 2 MP Bateria 2000 mAh

 • Avatar

  16,990.00 Lek

  GoTech Electronics 04/02/2020 12:42:55

  Celular nokia c5-06

  Marka NOKIA Modeli C5-06 Ekrani 3.2'' Rezolucioni (360 x 640) Teknologjia 2G Karta 1 SIM Tipi i Kartes Mini SIM Sistemi Symbian OS 9.4 Procesori --- RAM 128 MB Memorie 256 MB Kamera Primare 2 MP Kamera Frontale Jo Bateria 1000 mAh Radio FM

 • Tharese flokesh eta

  Tharese Flokesh ETA Kodi: TH11682, Me nje dizanj elegant ne ngjyre te bardhe me te zeze, Me 3 nivele te temperatures dhe 2 nivele shpejtesie, Pajisur edhe me buton per ajerin e ftohte, Vjen se bashku me koncentrues ajri për styling perfekt dhe difuzor per volum te flokeve, Me teknologji jonizuese e cila mbron floket nga elektriciteti, me mbrojtje nga mbinxehja, Ka një filtër të lëvizshëm për heqjen e flokëve të bllokuar, Kordoni i energjisë elektrike ka një gjatësi prej 1.7 m, Niveli i zhurmes: 73dB (A), Fuqia: 2000 W

 • Avatar

  52,990.00 Lek

  GoTech Electronics 18/01/2020 04:12:16

  Ekspres Kafeje ETA

  Ekspres Kafeje ETA Nero Kodi: EX12797, Shijoni kafen tuaj te preferuar ekspres ne shtepi, zyra apo kudo ndodheni, Me nje dizanj modern qe pershtatet kudo, Falë aparatit te integruar qe shkumëzon qumështin ju lehtë mund të përgatisni edhe kapuçino apo makiato, me 3 menyra operimi dhe 5 nivele te bluarjes se kafes, panel i kontrollit me prekje, Kur depozita e ujit apo kafes mbaron, ajo ju njofton menjehere, Kapaciteti i depozites se ujit: 1,100 ml ndersa i kafese: 150 g, Presioni: 19 bar, Fuqia: 1470 W.

 • Fshese Me Korent ETA

  Fshese me korent ETA Kodi: FS12801, Ideale per te pastruar te gjitha llojet e siperfaqeve te shtepise suaj me lehtesi dhe pa shume mundim, Pasir me filter HEPA H 12 e cila kap edhe grimcat me te imta te pluhurit, Lëvizja e lehtë e fshesës me korrent sigurohet nga rrotat e buta te rrotullimit 360 ° te cilat nuk demtojne dyshemete, Niveli i zhurmes: 74 dB, Kapaciteti i depozistes se pluhurit: 1.5 liter, Rreze e larte veprimi: 8 m, Vjen se bashku me aksesoret e tjere per nje pastrim me efikas edhe ne zonat e veshtira per tu arritur, Fuqia: 700 W.

 • Fshese Dore ETA

  Fshese Dore me vakum ETA Verto Kodi: FS12796, Me nje dizanj praktik dhe elegant, gjithmonë në dispozicion dhe mund të përdoret në situata, ku përdorimi i fshesës me korrent të madh nuk eshte e nevojshme, Ideale per te pastruar gjithcka si pluhurin, grimca te ndryshme apo edhe lengje, Me filter qe lahet, Kapaciteti i depozites se pluhurit: 500 ml, ndersa ai i ujit: 140 ml, Karikohet me anë të adaptorit 3 W , Funksionon me bateri e cila zgjat deri ne 15 minuta, Niveli i zhurmes: 72 dB (A), Fuqia: 80 W, Vjen se bashku me aksesoret perkates per nje pastrim me efikas!