Detaje

Big Shop

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  790.00 Lek

  Big Shop 07/09/2022 04:46:39

  Leter Ngjitese

  Leter ngjitese imitim mermeri, ideale per perdorim ne kuzhine, te cilen mund ta ngjisni lehtesisht ne mur ,banko apo dollapet e kuzhines, rezistente ndaj ujit dhe vajit duke mbrojtur ne kete menyre siperfaqet tuaja, dizenjo e bukur qe do i jape nje pamje moderne kuzhines suaj, me permasa: 60cm x 3m

 • Avatar

  790.00 Lek

  Big Shop 07/09/2022 04:46:31

  Leter Ngjitese

  Leter ngjitese ideale per perdorim ne kuzhine, te cilen mund ta ngjisni lehtesisht ne mur apo dollapet e kuzhines, rezistente ndaj lageshtires dhe vajit duke mbrojtur ne kete menyre siperfaqet tuaja, dizanj i bukur qe do i jape nje pamje moderne kuzhines suaj, me permasa: 61cm x 3m.Teper e lehte per tu pastruar.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Big Shop 07/09/2022 04:44:04

  Elektrik Me Panel Diellor

  Elektrik portativ me panel diellor, dizenjuar per tu marr kudo me vete ne aktivitete te ndryshme sportive, kamping, hiking etj.I papershkrueshem nga uji, vjen me tre modalitete ndricimi: modaliteti i ndricimit te forte, modaliteti i ndriçimit te ulet dhe modaliteti i ndricimit si elektrik dore.Vjen me funksionet e te bardhes se shndritshme, te bardhes se bute dhe fokus si elektrik dore, ne baze te nevojave te skenave te ndryshme.Karikohet me fishe USB dhe nepermjet energjise diellore. Tensioni i hyrjes: 3.7-4.2 (V) Rrezja kendore: 120 (grade) Indeksi i perpunimit te ngjyrave: 70-80 Fuqia: 5w Kapaciteti i baterise: 1200 mAh Me nje karikim te plote siguron 5-6 ore energji.

 • Avatar

  7,490.00 Lek

  Big Shop 02/09/2022 07:33:35

  Skuter Per Femije

  Skuter per femije, me 2 rrota te medha cilesore dhe teper rezistente. Perbehet nga material i forte dhe i qendrueshem prej alumini, me gjatesi timoni te rregullueshme sipas deshires. Paloset per tu marre lehtesisht me vete kudo, I pershtatshem per mosha mbi 6 vjec.Te disponueshme modelet si ne foto.

 • Avatar

  2,990.00 Lek

  Big Shop 02/09/2022 07:33:17

  Skuter Per Femije

  Skuter per femije, vjen me nje dizajn teper elegant dhe modern i pajisur me 3 rrota, shume paktik ne ecje dhe me doreza te buta qe nuk demtojne duart e femijes, Mund te paloset per ta marre lehtesisht kudo me vete. Per moshat 3+. Me 3 nivele te ndryshueshme te lartesise.Dhurata perfekte per te vegjelit tuaj!

 • Avatar

  2,990.00 Lek

  Big Shop 02/09/2022 07:32:03

  Skuter Per Femije

  Skuter per femije 2 ne 1, kaq i vecante vjen i pajisur me 3 rrota: 1 ne pjesen e perparme dhe 2 ne pjesen e pasme, shume paktik ne ecje.Vjen me doreza ergonomike, te buta qe nuk demtojne duart.Ka nje dizajn te palosshem i cili e shnderron skuterin ne biciklete te vogel per femijen tuaj me mbeshtetese. Dhurata perfekte per te vegjelit tuaj! Ne ngjyrat: blu, roze jeshile dhe bojeqielli. Kapaciteti maksimal: 50 kg. Per moshat 3+

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Big Shop 02/09/2022 07:31:51

  Skuter Per Femije

  Skuter per femije, vjen me nje dizajn teper te vecante i pajisur me 3 rrota,1 ne pjesen e perparme dhe 2 ne pjesen e pasme prej materiali PU me cilesi te larte dhe drita te cilat e bejne dhe me te vecante skuterin. Shume praktike ne ecje, me doreza te buta qe nuk demtojne duart e femijes, Mund te paloset per ta marre lehtesisht kudo me vete.Vjen me dizajne te personazheve me te dashur te femijeve tuaj.Dhurata perfekte qe mund tju beni vogelusheve tuaj! I disponueshem ne ngjyre: jeshile, roze dhe bojeqielli.Kapaciteti maksimal: 75 kg Me nivele te ndryshueshme te lartesise.Per moshat 3+ Permasat: 50-74 cm x 57cm

 • Avatar

  2,990.00 Lek

  Big Shop 02/09/2022 07:31:29

  Skuter Per Femije

  Skuter per femije, vjen me nje dizjan teper te vecante me 3 rrota, 2 ne pjesen e perparme dhe 1 ne pjesen e pasme shume paktike ne ecje, Me doreza te buta qe nuk demtojne duart e femijes tuaj.Gjatesia e timonit mund te rregullohet ne nivele te ndryshme nga 52-66 cm. Maximumi i peshes: 40kg

 • Avatar

  3,790.00 Lek

  Big Shop 02/09/2022 07:29:31

  Skuter Per Femije

  Skuter per femije perfekt per shetitje, vjen me nje dizajn te palosshem i cili shnderrohet ne nje mini biciklete me ulese dhe doreze per shtyrje.Me permasa te pershtatshme per t'u marre lehtesisht kudo me vete.I disponueshem ne ngjyre: bojeqielli, jeshile, portokalli dhe roze.Te pershtatshme per moshen 2 - 4 vjec. Lartesia e rregullueshme: 62 - 70 cm. Permasat e skuterit: 62-70 x 25 x 57 cm

 • Avatar

  3,190.00 Lek

  Big Shop 02/09/2022 07:29:06

  Skuter Per Femije

  Skuter per femije, i pajisur me 3 rrota, 2 ne pjesen e perparme 1 ne pjesen e pasme, vjen gjithashtu me nje ulese per femijen duke u shnderruar ne kete menyre ne nje mini biciklete teper praktike. Vjen me dizajn teper terheqes per femijen tuaj, te disponueshme modelet si ne foto. Lartesia e timonit eshte e rregullueshme sipas deshires.Goma teper rezistente prej materiali UP, te pershtatshme per shetitje te gjata.