Detaje

Fashion Shop

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  Fashion Shop 15/11/2019 06:06:25

  Golf Per Femra

  Golf per femra, material i trashe, me dizenjo te bukur, Ne ngjyrat: smerald, e bardhe dhe lejla e hapur, Teper fashion dhe modern!

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  Fashion Shop 15/11/2019 06:06:18

  Fustan Per Femra

  Fustan per femra, me qafe golf, material i trashe, Ne ngjyra te ndryshme, Teper fashion dhe modern!

 • Avatar

  1,690.00 Lek

  Fashion Shop 13/11/2019 07:00:13

  Strece Per Femra

  Strece per femra, material lekure qe i pershtaten mjaft mire formes se trupit, Ne disa ngjyra te ndryshme.

 • Avatar

  3,490.00 Lek

  Fashion Shop 13/11/2019 07:00:12

  Pallto Per Femra

  Pallto trecerekshe per femra, me rrip dhe xhepa lekure dizenjuar me perla, Moderne dhe fashion, Masa standarte.

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Fashion Shop 13/11/2019 07:00:11

  Hoodie Per Meshkuj

  Bluze hoodie per meshkuj, Kaq e bukur dhe super material, Ne disa ngjyra.

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Fashion Shop 13/11/2019 07:00:10

  Hoodie Per Femra

  Bluze hoodie per femra, Kaq e bukur dhe super material, Ne ngjyrat: e verdhe, e bardhe, puder, e zeze, roze dhe e kuqe.

 • Avatar

  5,990.00 Lek

  Fashion Shop 18/10/2019 09:34:20

  Xhup Per Femra

  Xhup kaq i bukur me femra, material i plote dhe teper i ngrohte, Dizanj Philipp Plein, Modern dhe fashion, Ne ngjyrat: i zi dhe gri.

 • Avatar

  4,490.00 Lek

  Fashion Shop 18/10/2019 09:33:44

  Kostum Per Femra

  Kostum kaq i bukur per femra, Permban : Bluze Crop Top + pantallona ne stilin xhins, dizanj i vecante, Moderne dhe teper fashion!

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  Fashion Shop 18/10/2019 09:33:11

  Pelerine Per Femra

  Pelerine kaq e bukur per femra, me dizanj te vecante dhe kapuc, material i bute dhe i ngrohte, Ne ngjyrat: e zeze dhe kafe, Moderne dhe teper stil!

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  Fashion Shop 18/10/2019 09:33:00

  Bluze Per Femra

  Bluze kaq e bukur per femra, me dizanj te vecante me punim dhe topa, Material i ngrohte, Ne ngjyrat: kafe e hapur, roze, gri dhe e zeze, Moderne dhe teper stil!