Detaje

Personalized & More

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  1,990.00 Lek 2,990.00

  Personalized & More 20/04/2020 10:20:49

  Digital Art Portraits

  Digital Art Portraits, realizime kaq te bukura fotosh duke iu referuar nje foto baze, me ndryshime ne background, ngjyra, dritehije per ti krijuar dicka te vecante!

 • Set Dhurate

  Set kaq i kendshem dhurate, Me trendafila te bukur dhe arush pellushi, Ne nje paktim teper elegant!

 • Kornize Fotografie

  Kornize fototgrafie kaq e bukur, me dizanj te vecante lulesh, Ideale per te vendosur kujtimin tuaj me te bukur! Dimensionet e fotos: 13 x 18 cm!

 • Kornize Fotografie

  Kornize fototgrafie kaq e bukur, me dizanj te vecante me rrauza te bardha, Ideale per te vendosur kujtimin tuaj me te bukur! Dimensionet e fotos: 15 x 10 cm!

 • Shishe Dekorative

  Shishe qelqi kaq e bukur dekorative, me dizanj me 2 zemra dhe shkrimin " Love", Brenda mban nje trendafil me papirus me mesazh brenda, Perfekte si nje dhurate per dike te dashur!

 • Tullumbace Per Festa

  Tullumbace per festa, me nje dizanj te bukur me bazen stativ per te zbukuruar ambientin tuaj ne festat e ndryshme si: ditelindje, baby shower apo pervjetore te ndryshme, Permban 7 tullumbace ne ngjyre gold me 3 dimensione:180, 150 dhe 120 cm.

 • Tullumbace Per Festa

  Tullumbace per festa, me nje dizanj te bukur me baze per te zbukuruar tavolinat tuaja ne festat e ndryshme si: ditelindje, baby shower apo pervjetore te ndryshme, Ne forme klasike, me yje dhe zemra, Vijne 7 cope ne paketim. Ne ngjyrat: e kuqe, roze gold, e verdhe, blu dhe lejla.

 • Filxhane Dekorativ

  Filxhane dekorativ per cifte, me nje dizanj te bukur me zemra dhe shkrimin " Love", vijne me luget perkatese prej porcelani, Nje dhurate kendshme per te dashurin tuaj!

 • Set Dhurate Me Filxhan

  Set kaq i bukur i cili permban nje filxhan me luge dhe pjate porcelani me dizenjo, ore dore dhe 8 trendafila si nje dekor i lezetshem ambienti, ne paketim ne ngjyre te kuqe, Nje dhurate e kendshme qe mund ti beni nje personi te dashur!

 • Set Dhurate Me Filxhan

  Set kaq i bukur i cili permban nje filxhan me luge dhe pjate porcelani shkrimin " Love", nje arush te vogel te bardhe dhe 8 trendafila si nje dekor i lezetshem ambienti, ne paketim ne ngjyre te kuqe, Nje dhurate e kendshme qe mund ti beni nje personi te dashur!