Detaje

Intimo Shop

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Intimo Shop 20/02/2020 11:31:34

  Body Per Femra

  Body per femra, me dizanj me rripa, material elastik teper komod pas trupit, ne ngjyra te ndryshme, Masa standarte!

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Intimo Shop 20/02/2020 11:31:28

  Body Per Femra

  Body per femra, me dizanj me rripa te trashe, material elastik teper komod pas trupit, ne ngjyra te ndryshme, Masa standarte!

 • Avatar

  1,790.00 Lek

  Intimo Shop 19/02/2020 07:14:44

  Kanatiere Korse Per Femra

  Kantaiere korse per femra 2 ne 1, teper efektive dhe ne te njeten kohe e rehatshme, fsheh te gjitha problemet e trupit tuaj duke ju dhene pamjen e holle qe keni enderruar gjihmone, I padukshem nen veshje cka e ben te pershtatshem per ta perdorur me gjithcka dhe ne cdo kohe!

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Intimo Shop 23/11/2019 03:46:53

  Korse Per Femra

  Korse e plote per femra, Mbulon teresisht pjesen e kofsheve dhe barkut, me efekt mbledhes dhe dobesues per nje pamje te holle dhe elegante te trupit tuaj, Teper te rehatshme dhe komode sa nuk do i ndjeni fare qe i keni veshur, plotësisht i padukshëm nën rrobat tuaja, ne ngjyrat: bezhe dhe e zeze.

 • Avatar

  1,290.00 Lek

  Intimo Shop 23/11/2019 03:46:12

  Korse Per Femra

  Korse e plote per femra, Mbulon teresisht pjesen e kofsheve dhe barkut, jep nje pamje elegante trupit tuaj ne momentin qe e mbani veshur, Ato japin nje ndjenje freskie e cila do nxite te rrise temperaturen e trupit duke djegur kalori dhe ndihmuar te humbni peshe, Muindeson te humbisni kilograme deri ne 3.6 cm, Bere nga materiale: 35% poliamide, 18% poliester, 17% elastane, Teper te rehatshme dhe komode sa nuk do i ndjeni fare qe i keni veshur, plotësisht i padukshëm nën rrobat tuaja.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Intimo Shop 29/10/2019 08:54:15

  Set Bokse Per Meshkuj

  Bokse per meshkuj Calvin Klein, material cilesor pambuku, Teper te rehatshme, 3 cope ne paketim. Masa: S-3xl.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Intimo Shop 29/10/2019 08:54:09

  Set Bokse Per Meshkuj

  Bokse per meshkuj Tommy Hilfiger, material cilesor pambuku, Teper te rehatshme, 3 cope ne paketim. Masa: S-3xl.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Intimo Shop 29/10/2019 08:54:03

  Set Bokse Per Meshkuj

  Bokse per meshkuj Hugo Boss, material cilesor pambuku, Teper te rehatshme, 3 cope ne paketim. Masa: S-3xl.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Intimo Shop 24/08/2019 03:04:13

  Body Per Femra

  Body per femra, me dizanj kaq te lezetshem me shkrimin "Barbie", material elastik teper komod, per plazh apo perditshmeri, Masat: S-L

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Intimo Shop 24/08/2019 03:02:16

  Body Per Femra

  Body per femra, me dizanj kaq te lezetshem me arushe, material elastik teper komod, Ne ngjyrat: i bardhe dhe i zi, Masat: S-L