Detaje

shopaholic

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  shopaholic 08/02/2020 05:07:00

  Kostum Gjumi

  Kostum gjumi per femra 2 ne 1, Permban: Fustan me rripa + kemishe nate, Material saten me dizanj te bukur me dantelle, Ne ngjyrat: roze, i zi, i bardhe dhe i kuq, Masat: M-2XL.

 • Avatar

  3,990.00 Lek

  shopaholic 14/02/2020 08:09:51

  Xhakete xhins

  Xhakete xhins me pellush tek krahet dhe jaka. Eshte 1 dashuri e padiskutueshme. Masat S/M/L.

 • Avatar

  3,990.00 Lek

  shopaholic 14/02/2020 08:09:50

  Xhakete xhins

  Xhakete xhins me pellush tek krahet dhe jaka. Eshte 1 dashuri e padiskutueshme. Masat S/M/L.

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  shopaholic 25/01/2020 03:15:45

  Bluze Per Meshkuj

  Bluze me kapuc per meshkuj, stil sportiv me dizanj me xhepa, Ne ngjyra te ndryshme, Material cilesor, Masat: S-2XL.

 • Avatar

  1,890.00 Lek

  shopaholic 25/01/2020 03:15:38

  Bluze Per Meshkuj

  Bluze casual per meshkuj, dizanj i thjeshte, Ne ngjyra te ndryshme, Material cilesor, Masat: S-2XL.

 • Avatar

  590.00 Lek

  shopaholic 11/01/2020 03:09:24

  Berete Per Femra

  Berete per femra, me dizanj kaq te bukur, per ti shtar me shume stil pamjes suaj, Ne ngjyra te ndryshme si: e zeze, gri, e kuqe.

 • Avatar

  590.00 Lek

  shopaholic 11/01/2020 03:04:35

  Turbane Per Vajza

  Turbane per vajza, Me fjongo dhe dizenjo te ndryshme kaq te bukura, Material i bute, ne ngjyra te ndryshme, Nje aksesor kaq i vecante per me shume stil!

 • Avatar

  590.00 Lek

  shopaholic 08/01/2020 07:28:32

  Kapuc Per Femra

  Kapuc per femra, me dizanj kaq te bukur me xhufke pellushi, Material leshi me punim, Ne ngjyrat: i bardhe dhe i zi.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  shopaholic 19/12/2019 08:07:27

  Pupa Me Pellush

  Pupa me pellush te bute kaq te bukura, Per tju mbajtur ngrohte gjate diteve te ftohta, ideale per shtepi, Dizanj i lezetshem me qenush, Ne ngjyra te ndryshme.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  shopaholic 19/12/2019 08:07:19

  Pupa Me Pellush

  Pupa me pellush te bute kaq te bukura, Per tju mbajtur ngrohte gjate diteve te ftohta, ideale per shtepi, Me dizanj te bukur me fjongo, Ne ngjyra te ndryshme.