Detaje

Vitapur Albania

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  2,990.00 Lek 3,900.00

  Vitapur Albania 01/07/2020 09:23:07

  Tende Dielli Scandinavia

  Tende Dielli Scandinavia, Idealja per t'ju mbrojtur nga dielli ne cdo ambient qe ndodheni si: plazh, piknik apo oborrin e kopshtit tuaj, bërë nga material poliesteri cilësor që siguron mbrojtje ultraviolet 30. E lehtë dhe e qëndrueshme, kështu që ju mund ta mbani atë kudo me vete. Nuk merr shumë hapësirë. Dimensione: 200 x 110 x 100 cm

 • Avatar

  7,990.00 Lek 21,990.00

  Vitapur Albania 26/06/2020 08:14:22

  Tigan Gatimi Blacksmith

  Tenxhere Gatimi Blacksmith, Teknologjia më e mirë me material të qëndrueshme prej gize, Ideale per te gatuar gjtihcka ne kuzhine tuaj, përbëhet nga tre shtresa të veshjes së smaltit, e cila parandalon ngjitjen e ushqimit në pjesën e poshtme të enës, Ngrohja dhe gatimi është aq i njëtrajtshëm, pasi tenxherja ruan temperaturën në mënyrë perfekte gjatë gjithë kohës. Doreza ne forme ergonomike per kontroll te rehatshem, Paisur me kapak te vecante i cili kap grimcat e avujve dhe i kthen serisht ne tenxhere, Dimensione: 39 x 31 x 14 cm. Kapaciteti: 4.7 L. E pershtatshme per te githa sobat edhe ato me induksion.

 • Avatar

  2,790.00 Lek 5,990.00

  Vitapur Albania 26/06/2020 08:14:19

  Tigan Gatimi Black Line

  Tigan Gatimi Black Line, Ideal per gatimin e ushqimeve ne menyre te shendetshme, bere nga material alumin i cilesise se larte, Me veshje minerale jo ngjitese te cilat sigurojne një mënyrë natyrale të gatimit dhe pjekjes me yndyrë të ulët. Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme, I pershtatshem per te gjitha sobat edhe ato me induksion, Doreze ergonomike prej druri per perdorim te lehte dhe rezistente ndaj nxehtesise, Dimensione: 49,5 x 28 x 6 cm.

 • Avatar

  990.00 Lek 2,490.00

  Vitapur Albania 26/06/2020 08:14:14

  Set Me 5 Aksesore Kuzhine

  Set me 5 aksesore kuzhine, Permban 2 qeruese frutash dhe perimesh + 1 thike + 1 luge per akullore + 1 prerese per pica, Mprehtësi dhe rezistencë e jashtëzakonshme. Dizanj i bukur dhe praktike ne perdorim.

 • Avatar

  350.00 Lek 350.00

  Vitapur Albania 26/06/2020 08:14:08

  Pecete Kuzhine

  Peceta kuzhine, bere nga materiale 100% pambuku te dendur per thithje te shkelqyeshme, ideale për të fshirë enët ne kuzhine, Dizanj i bukur, Dimensione: 50 x 70 cm.

 • Avatar

  350.00 Lek 590.00

  Vitapur Albania 26/06/2020 08:14:06

  Furce Silikoni Per Pjekje

  Furce silikoni per pjekje, Mund ta përdorni per lyerje në gatime dhe pjekje të ndryshme në kuzhine ose skare, është e qëndrueshme dhe rezistente ndaj temperaturave të larta deri në 200 ° C, Dimensione: 19 x 4,5 cm.

 • Avatar

  1,990.00 Lek 4,490.00

  Vitapur Albania 26/06/2020 08:14:03

  Peshqir Plazhi Summer

  Peshqir plazhi Summer, me dizanj kaq te bukur me yje deti, material 100 % pambuku, Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen e shkëlqyeshme. Dimensione: 70 x 180 cm.

 • Avatar

  1,490.00 Lek 3,750.00

  Vitapur Albania 26/06/2020 08:14:00

  Peshqir plazhi

  Peshqir plazhi , me dizanj kaq te bukur me ananas, material 100 % pambuku, Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen e shkëlqyeshme. Dimensione: 150 x 100 cm.

 • Avatar

  1,990.00 Lek 4,990.00

  Vitapur Albania 26/06/2020 08:13:58

  Peshqir plazhi Svilanit JAMAICA

  Peshqir plazhi Svilanit JAMAICA , me dizanj kaq te bukur ngjyre portokalli, material 100 % pambuku, Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen e shkëlqyeshme. Dimensione: 100 x 150 cm.

 • Avatar

  1,990.00 Lek 4,990.00

  Vitapur Albania 26/06/2020 08:13:55

  Peshqir Plazhi Svilanit JAMAICA

  Peshqir plazhi Svilanit JAMAICA , me dizanj kaq te bukur, material 100 % pambuku, Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen e shkëlqyeshme. Dimensione: 100 x 150 cm.