Detaje

Wahl Cosmetic Albania

Shqiperi

Rruga . Nikolle Kaçorri Tirana, Albania


Menu

Filtro

 • Avatar

  14,000.00 Lek 15,500.00

  Wahl Cosmetic Albania 12/06/2020 06:40:21

  Armani Because it’s You Eau de Parfum. 100 ml.

  Parfum me aromë të embël e cila do të bënte çdo grua të lumtur. Përmbajtja e saj nga mjedra ,trendafili dhe vanilja e bëjnë këtë parfum të pa rezistueshëm. Aromë sensuale dhe tepër e pëlqyer. 100 ml. Made in France.

 • Wahl Barber Tool Mat

  Protect your tools and work surfaces against drops, heat and scratches with the Wahl Tool Mat. Featuring a non-slip grip, the durable mat is designed for long-lasting protection of busy work stations.

 • Avatar

  19,000.00 Lek 20,000.00

  Wahl Cosmetic Albania 12/06/2020 06:40:19

  Wahl Magic Clip Cordless Clipper Limited Edition Metal

  WAHL Magic Clip Cordless Clipper delivers the sharp performance that barbers and hairdressers demand with the freedom of a cordless clipper. Designed with a Stagger Tooth Crunch Blade technology, allowing more hair to go through the blade at the same tim

 • Wahl Cordless Senior Clipper

  The Wahl Cordless Senior Clipper is equipped with the most powerful engine among all Wahl's wireless hair clippers and generates a higher cutting speed and cutting capacity of 6,500rpm. Combined with the Stagger Tooth technology and cuts even the thickest

 • Avatar

  20,000.00 Lek 22,000.00

  Wahl Cosmetic Albania 12/06/2020 06:40:18

  Wahl 1919 100 Year

  Electrical Equipment, Barber Clippers, Special Offers, Electric Hair Equipment Gifts, WAHL

 • Wahl Profesional Detailer Black Classic

  Prerja e gjitha në detaje! Detajuesi Wahl është një makinë prerëse me peshë të lehtë . E pajisur me një thikë të rregullueshme, e shkëlqyer për zvogëlimin e saktë të pjeses së fytyrës, veshëve dhe qafës. Ky detajues është i dizajnuar për detajet dhe dizajnin e flokëve të fytyrës. Made in U.S.A

 • WAHL Balding Hair Clipper

  Powerful, durable and long lasting professional clipper motor Rust resistant, high precision, zero overlap chrome plated blades Ideal for afro balding work and skin tight clipping Includes 2 attachment combes in grade 0.5 and 1.5 The Balding clipper is part of the Wahl 5-star range and comes in a stylish, classic design

 • Avatar

  21,000.00 Lek 22,000.00

  Wahl Cosmetic Albania 12/06/2020 06:40:14

  Moser Li+Pro Cord/Cordless Hair Clipper Rose Gold

  Moser Li Pro, in versione limitata Rose Gold, è il tagliacapelli professionale con funzionamento a rete/batteria. La testina di taglio professionale in acciaio inox pieno, di lavorazione pregiata "Made in Germany", offre una lunghezza di taglio regolabile da 0,7 a 3 mm. Guida dei capelli ottimizzata e pulizia semplice grazie alla parte posteriore della testina di taglio chiusa. Tecnologia Quick Change per una rimozione facile della testina, una pulizia semplice e un rapido cambio. Batteria agli ioni di Litio estremamente efficiente e duratura senza effetto memoria. Ricarica rapida in 45 minuti e autonomia sino a 90 minuti. Indicatore di carica della batteria a più livelli e indicatore dell'olio. Pulsanti con spia di controllo di carica integrata.

 • Beauty Shampoo yogurt & milk proteins. 10000 ml.

  Shampo rigjeneruese me proteina të qumështit, për flokë të thatë, të errët dhe të dëmtuar nga trajtimet e shpeshta. Falë formulës së saj delikate mbron, rigjeneron dhe hidraton flokët duke rikthyer butësinë dhe shkëlqimin e tyre natyrale. 10000 ml. Made in Italy

 • Young Wax Kyss hold & styling. 100 ml.

  Xhel për flokët i fortë, i mbron dhe i jep stilimin e dëshiruar. Me aromë luleshtrydhe dhe nuk lë mbetje të padëshiruara mbas përdorimit. 100 ml. Made in Italy