Detaje

Mikelino

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  Mikelino 18/06/2022 03:41:56

  Dyshek per bebe

  Nese jeni duke kerkuar per lodra per bebe te porsalindura, ky dyshek eshte zgjedhja e duhur. Dysheku/qilimi siguron nje qender shume te mrekullueshme te aktiviteteve per foshnjen: 5 lodra te varura shumengjyreshe dhe pianoja me muzike argetuese do te stimulojne aftesite e degjimit dhe koordinimit fizik te foshnjes, i cili godet pianon ose kap lodrat me duar. Foshnjat kenaqen kur godasin dhe shkelmojne tastet e medha te pianos dhe degjojne melodi te bukura dhe drita te ndezura. Dysheku/qilimi eshte bere nga materiali i sigurt dhe miqesor ndaj lekures se femijeve. Foshnja juaj do te zhvilloje kureshtjen si dhe do te permiresojne aftesi si: degjimi, gjuajtja, kapja, goditja. Mund te perdoret per moshen 3 muajsh e siper. Dimensionet: 74 x 42 x 58cm

 • Avatar

  2,590.00 Lek 2,990.00

  Mikelino 17/06/2022 06:41:54

  Pompe Elektrike Gjiri

  Pompe gjiri, per te gjitha nenat qe e kane te pamundur ose te veshtire ushqyerjen me gji, Funksionon ne menyre automatike, Nxjerrje efikase e qumeshtit fale teknologjise se re, Jasteku prej silikoni ka efekt masazhues dhe siguron mbeshtetje te qendrueshme, e pajisur edhe me biberon per ushqyerjen e femijes me pas.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Mikelino 16/04/2022 04:19:00

  Arush Pellushi

  Arush pellushi me doreze krruajtese per dhembet, vjen me teksture te bute TPU dhe dhembeza qe bejne me te lehte daljen e dhembeve te femijes tuaj. Perfekte per tu perdorur gjate gjumit, zvogelon shqetesimin e foshnjes gjate daljes se dhembeve. Permireson gjithashtu aftesine e femijes per te mbajtur me duar dhe per te kapur me gishta. Materiali 80% pambuk, 20% poliester, E pershtatshme per mosha 6 muaj e larte. Permasat: 36 x 19 cm

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Mikelino 16/04/2022 04:18:52

  Arush Pellushi

  Arush pellushi me doreze krruajtese per dhembet, vjen me teksture te bute TPU dhe dhembeza qe bejne me te lehte daljen e dhembeve te femijes tuaj. Perfekte per tu perdorur gjate gjumit, zvogelon shqetesimin e foshnjes gjate daljes se dhembeve. Permireson gjithashtu aftesine e femijes per te mbajtur me duar dhe per te kapur me gishta. Materiali 80% pambuk, 20% poliester, E pershtatshme per mosha 6 muaj e larte. Permasat: 36 x 19 cm

 • Avatar

  2,290.00 Lek

  Mikelino 16/04/2022 04:18:26

  Jastek Per Femije

  Jastek per femije, siguron mbeshtetjen dhe ndihmon ne zhvillimin e koordinimit te syrit dhe dores dhe aftesive te tij motorike. Vendoseni femijen tuaj me fytyre poshte ne jastekun e lodres me krahet e tij te shtrire per lodrat, Ndersa femija juaj perpiqet te mbaje lodrat me duart e tij te vogla, ai meson te shtyje me kembet e tij. Mund te lahet ne lavatrice ose me lecke te lagur. Permasat: 18.5 x 37 cm

 • Avatar

  2,390.00 Lek

  Mikelino 16/04/2022 04:18:06

  Uturak per femije

  Uturak per femije, vjen me nje forme teper ergonomike qe siguron rehati. Teper higjenik, prej materiali plastik me dizanj te bukur ne ngjyre pjepri. Pjesa e brendshme mund te hiqet dhe te pastrohet teper lehte.Permasat: 8.7 x 6.6 x 5.6 cm

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  Mikelino 07/04/2022 05:37:17

  Set Batanije Dhe Jastek BabyJem

  Set batanije dhe jastek BabyJem, material shume i vecante delikat e i ngrohte te cilin mund ta perdorni ne shtratin e femijes, gjate shetitjeve, ne karroce etj. Ruan temperaturen dhe mikroklimen e te voglit tuaj. Mund te lahet ne lavatrice ne temperaturen 40°C Per femije 0+ muajsh. Permasat: 70 x 80cm

 • Avatar

  1,090.00 Lek

  Mikelino 05/04/2022 06:47:04

  Rrip Per Gazra

  Rrip per gazra, perfekt per te larguar dhimbjet e barkut tek i vogli juaj, mjafton ta ngrohni per rreth 1 minute qesen me berthama qershizash dhe me pas ta vendosni tek xhepi i rripit. Per rezultate te mira mund ta masazhoni barkun e femijes tuaj me levizje rrethore. Material 100% pambuk. Mbulese qe lahet.

 • Avatar

  1,090.00 Lek

  Mikelino 05/04/2022 06:46:25

  Rrip Per Gazra

  Rrip per gazra, perfekt per te larguar dhimbjet e barkut tek i vogli juaj, mjafton ta ngrohni per rreth 1 minute qesen me berthama qershizash dhe me pas ta vendosni tek xhepi i rripit. Per rezultate te mira mund ta masazhoni barkun e femijes tuaj me levizje rrethore. Material 100% pambuk. Mbulese qe lahet.

 • Avatar

  990.00 Lek 1,990.00

  Mikelino 12/11/2020 02:48:09

  Jastek per bebe Memory

  Jastek per bebe memory, tejet konfort per femijen tuaj.