Detaje

ProtonMart

Shqiperi

Tirana

“Luigj Gurakuqi" str,89/A,10th floor Tirana 10001, Albania


Menu

Filtro

 • Avatar

  8,990.00 Lek

  ProtonMart 12/04/2019 03:20:52

  Garmin vívofit® jr. 2 (Marvel Spider-Man)

  -Marvel Spider-Man Kids Fitness Tracker with Interactive App Experience -Stylish and Strong -Web Warriors: A Spider-Man Adventure -Interact with an Action-packed Spider-Verse -The Parental Personal Assistant -Rewards, Reminders and Responsibilities -Friendly Step Challenges -Stay Active Together -Access Even More Fun

 • Avatar

  6,490.00 Lek

  ProtonMart 05/03/2021 05:26:14

  Tenxhere Gatimi

  Tenxhere Gatimi Ariete Modeli: 2904/BL, ideale per gatimin e orizit, kontroll elektronik me 5 funksione, Kapaciteti: 1.8L, Kapaciteti i lëngjeve: 3L, shtresë qeramike jo-ngjitëse, e lëvizshme, e lehtë për tu larë, mund të vendoset në furrë deri në 200 ° C. Kapak qelqi transparent. Gjatësia e kabllit: 1,2 m. Mbani funksionin e ngrohtë për 24 orë. Fuqia: 650 W. Ngjyre blu.

 • Avatar

  6,490.00 Lek

  ProtonMart 05/03/2021 05:25:58

  Shkumezues Qumeshti

  Shkumezues qumeshti Modeli: 2878, ideale për përgatitjen e pijeve të ndryshme në çdo moment: kafe dhe qumësht, kapuçin, krem ??qumështi, kafe të tronditur, çokollatë të nxehtë ose të ftohtë. Veshja jo-ngjitëse e bën pastrimin super të lehtë. Fiket ne menyre automatike, kapaciteti per hedhjen e qumeshtit: 250 ml, fuqia: 500 W. ne ngjyrat: bezhe, jeshile dhe blu.

 • Avatar

  7,490.00 Lek

  ProtonMart 05/03/2021 05:25:56

  Thekse Buke Ariete

  Thekse Buke Ariete Modeli: 156GR, Me kapacitet per thekjen e 4 feta buke njekohesisht, Me 6 nivele te ndryshme thekje dhe nxjerrje automatike e fetave, Me tabaka per mbajtjen e therrmijve te bukes, Fuqia 1600 W. Ngjyre jeshile.

 • Avatar

  6,490.00 Lek

  ProtonMart 05/03/2021 05:25:54

  Tenxhere Gatimi

  Tenxhere Gatimi Ariete Modeli: 2904/BG, ideale per gatimin e orizit, kontroll elektronik me 5 funksione, Kapaciteti: 1.8L, Kapaciteti i lëngjeve: 3L, shtresë qeramike jo-ngjitëse, e lëvizshme, e lehtë për tu larë, mund të vendoset në furrë deri në 200 ° C. Kapak qelqi transparent. Gjatësia e kabllit: 1,2 m. Mbani funksionin e ngrohtë për 24 orë. Fuqia: 650 W. Ngjyre bezhe.

 • Avatar

  6,490.00 Lek

  ProtonMart 05/03/2021 05:25:49

  Shtrydhese Agrumesh Ariete

  Shtrydhese Agrumesh Ariete Modeli: 413/GR dizenjuar per te garantuar performance te shkelqyeshme, e duhura per pergatitjen e lengjeve te fresketa te agrumeve plot vitamina, ndertuar nga material metalik rezistent i cili perfundon ne krom, me 2 kone për fruta të mëdha dhe të vogla, permban edhe leven e cila e ben me te lehte shtrydhjen e frutave, Fuqia: 85 W. Ngjyre jeshile.

 • Avatar

  6,490.00 Lek

  ProtonMart 05/03/2021 05:25:45

  Shtrydhese Agrumesh

  Shtrydhese Agrumesh Ariete Modeli: 413/BG dizenjuar per te garantuar performance te shkelqyeshme, e duhura per pergatitjen e lengjeve te fresketa te agrumeve plot vitamina, ndertuar nga material metalik rezistent i cili perfundon ne krom, me 2 kone për fruta të mëdha dhe të vogla, permban edhe leven e cila e ben me te lehte shtrydhjen e frutave, Fuqia: 85 W. Ngjyre jeshile

 • Avatar

  7,490.00 Lek

  ProtonMart 05/03/2021 05:25:43

  Shtrydhese Agrumesh

  Shtrydhese Agrumesh Pro Juice Modeli: 411 dizenjuar per te garantuar performance te shkelqyeshme, e duhura per pergatitjen e lengjeve te fresketa te agrumeve plot vitamina, ndertuar nga material metalik rezistent, permban leven e cila e ben me te lehte shtrydhjen e frutave, Fuqia: 160 W.

 • Avatar

  5,990.00 Lek

  ProtonMart 05/03/2021 05:25:41

  Shtrydhese Frutash Ariete

  Shtrydhese frutash e markes prestigjoze italiane Ariete Modeli; 175 , Me fuqi motorrike 500W, Nuk eshte e nevojshme te copetoni frutat E lehte per tu pastruar, me 3 nivele shpejtesie, Se pari fusni frutin ose perimet tek pjesa e posacme, shtypeni me dore derisa te shikoni se ajo po lengezohet. Merrni lengje dhe perzierje te shendetshme dhe plot vitamina.

 • Avatar

  3,490.00 Lek

  ProtonMart 05/03/2021 05:25:39

  Blender Pimmy 3 ne 1

  Blender Pimmy 3 ne 1 Modeli: 885, ideal per kuzhinen tuaj, kryen 3 funksione: blender per supat, grirese per ushqimet dhe rrahese per vezet, Në sajë të thikës së tij të mprehte, mund të përziejë çdo ingredient,Fuqia: 350 W.

 • Avatar

  3,990.00 Lek

  ProtonMart 05/03/2021 05:25:36

  Blender Ariete

  Blender Ariete Modeli: 564, i duhuri per pergtitjen e smoothieve te shijshem, me 2 nivele shpejtesi, ene shtese per bluarjen e kafes, kapaciteti: 1.5 liter, fuqia: 300 W.