Detaje

Erstore

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  Erstore 27/01/2023 07:33:04

  Kosh Organizimi Me 3 Ndarje

  Kosh organizimi me 3 ndarje, kaq praktik ju vjen ne ndihme per te organizuar rrobat e palara sipas ngjyres se tyre, pasi cdo ndarje e koshit vjen me shkrimin perkates per rroba shumengjyreshe, te bardha dhe te zeza.Perbehet prej materiali te trashe, rezistent ndaj konsumit dhe te papershkueshem nga uji.Vjen me nje dizajn te palosshem, me doreze portative per tu levizur lehtesisht dhe nje xhep ne pjesen anesore.Dimensionet e koshit: 55 x 61x32 cm / dimensionet e skeletit 66 x 63 x 38 cm.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Erstore 27/01/2023 07:04:59

  Mushama Shiu Per Femije

  Mushama kundra shiut per vogelushet tuaj, teper cilesore e cila i mbron ne menyre perfekte qe te mos lagen.E lehte, vjen e pajisur edhe me kapuc, me dizenjo kaq te bukura me personazhet me te preferuar vizatimore ne ngjyre roze dhe blu per vajza dhe djem.Te disponueshme modelet si ne foto, per moshen 6-13vjec.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Erstore 27/01/2023 06:51:29

  Fshese Per Pastrim Trenkendore

  Fshese per pastrim ne forme trenkendore, zgjidhja perfekte qe ju vjen ne ndihme per te pastruar edhe zonat me te veshtira te shtepise pasi rrotullohet 360 grade.Vjen me shkop me gjatesi ideale dhe praktike per pastrimin e dyshemese, mureve, xhamave etj.Per pastrim cilesor ne material xhami, guri, laminat, pllake etj.Fshesa perbehet prej materiali mikrofiber, thithes i mire i papastertive + material plastik te forte cilesore + inoks.Vjen me funksion te integruar te shtrydhjes automatike te ujit me shtytje, terheqje.Lahet teper lehtesisht.Dimensionet: 26 x 130 cm Per nje pastrim te shpejte dhe pa shume mundim!

 • Avatar

  2,490.00 Lek

  Erstore 27/12/2022 09:02:22

  Mbajtese Kangur Per Femije 3 Ne 1

  Mbajtese kangur per femije 3 ne 1, perbehet prej materiali te bute pambuku me strukture kompakte, delikat per lekuren e foshnjave, e pajisur me rripa sfungjeri per butesi dhe rehati.Perfekte per te mbajtur femijen tuaj te sigurt para, pas ose te ulur mbi masen e forte te mbajteses duke ofruar ne kete menyre mbeshtetje te sigurt ne pjesen e pasme, qafes dhe kembeve te femijes.Vjen me nje xhep rrjete per te mbajtur celularin.Teper praktik dhe i lehte per tu lidhur e mbajtur.E pershtatshme per moshen 0-36 muajsh Pesha maksimale: 15 kg Sugjerohet te lahet me dore pa kaluar temperaturen mbi 60 grade. Permasat: 57 x 37cm E disponueshme ne ngjyre bojeqielli, roze dhe blu.

 • Avatar

  1,190.00 Lek

  Erstore 27/12/2022 08:57:22

  Zierese Vezesh

  Zierese vezesh, mjaft e domosdoshme per kuzhinen tuaj me funksion zierje. Mund te pergatisni ne menyre te shpejte dhe te lehte veze te ziera ne pak caste. Me nje sistem me nje shtrese per zierjen e 6 vezeve njekohesisht. Kurseni energji elektrike dhe kohe nga dita juaj me kete pajisje.Permasat: 16 x 14.5

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Erstore 27/12/2022 08:55:52

  Pellush Per Vajza

  Pellush per vajza, kaq i bute dhe i ngrohte, perfekt per te mbajtur ngrohte te voglen tuaj keto dite ftohta dimri.Te pershtatshme per moshen 6-18 muajsh.Te disponueshme ne ngjyre: roze, te bardhe dhe pink.

 • Avatar

  1,790.00 Lek

  Erstore 27/12/2022 08:54:57

  Karroce Loder

  Karroce loder me akullore, loder kaq e bukur dhe terheqese per femijen e cila nxit kreativitetin dhe imagjinaten e tij.Funksionon me bateri, vjen me muzike dhe rrota te cilat rrotulohen.E pershtatshme per moshen 3 vjec +

 • Avatar

  200.00 Lek

  Erstore 23/12/2022 07:33:18

  Qese Kartoni Per Paketim

  Qese kartoni per paketimin e shishes se veres, kaq te bukur e te vecante vijne me shkrime e modele te ndryshme si ne foto: Enjoy the wine time ne ngjyre te zese dhe te kuqe, Keep calm and drink wine ne ngjyre te zeze dhe Red Wine me gote te kuqe ne ngjyre te kuqe.Per ti bere dhuratat tuaja edhe me te vecanta!

 • Avatar

  490.00 Lek

  Erstore 23/12/2022 07:33:04

  Lule Dekorative

  Lule dekorative, kaq te bukura e te vecanta prej materiali plastik + tel, perfekte per te realizuar kompozime te ndryshme festive gjithashtu.Zgjidhni te preferuarat tuaja, gjethe ekualipti, gingo, fani ose fieri.

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  Erstore 23/12/2022 07:32:14

  Projektor Led

  Projektor Led shumengjyresh, kaq i bukur dhe i vecante me imazh yjesh dhe hene per te shnderruar ambientin tuaj ne nje galaksi yjesh.Rrotullohet automatikisht 360 grade.Lidhet me bluetooth nepermjet te cilit mund te vendosni gjithashtu dhe muziken tuaj te preferuar.Perfekt per tu vendosur ne festa te ndryshme ne shtepi, ne ditelindje,si drite gjumi etj.Perbehet prej materiali plastik teper cilesor.Funksionon me energji elektrike.