;

Boks Me Bluetooth KTF-1421

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Boks me Bluetooth portativ 3 inch Modeli: KTF-1421, perfekt per festat karaoke me miqte dhe familjen tuaj.Ka vend per USB, karte memorie dhe fish Aux, mund te lidhet me FM radio, BT, USB, TF, MIC, AUX.Bateri e rikarikueshme litiumi: 1200mAh Permasat: 13.5x13x15.5 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #96339

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me Bluetooth portativ 3 inch Modeli: KTF-1421, perfekt per festat karaoke me miqte dhe familjen tuaj.Ka vend per USB, karte memorie dhe fish Aux, mund te lidhet me FM radio, BT, USB, TF, MIC, AUX.Bateri e rikarikueshme litiumi: 1200mAh Permasat: 13.5x13x15.5 cm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.