;

Maske Per Femije

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Maske per femije, kaq e vecante vjen me dizajnin e nje luani teper te bukur me drita shumengjyreshe dhe efektin e ndryshimit te zerit, duke bere zerin e nje plaku te vjeter dhe te nje femije te lezetshem.Vjen me nje dizajn ergonomik dhe teper te rehatshem.Karikohet me fishe USB, Koha e nje karikimi te plote: 2 ore Koha e perdorimit: 1.5ore E pershtatshme per femije te moshes 6 vjec+
Sasia
Raporto

Kodi: #96333

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Maske per femije, kaq e vecante vjen me dizajnin e nje luani teper te bukur me drita shumengjyreshe dhe efektin e ndryshimit te zerit, duke bere zerin e nje plaku te vjeter dhe te nje femije te lezetshem.Vjen me nje dizajn ergonomik dhe teper te rehatshem.Karikohet me fishe USB, Koha e nje karikimi te plote: 2 ore Koha e perdorimit: 1.5ore E pershtatshme per femije te moshes 6 vjec+

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.