;

Batanije Super Dopio

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Batanije super dopio, kaq moderne e te kombinueshme me cdo ambient, Perfekte per ditet e ftohta te dimrit pasi ju falin butesi dhe ngrohtesi.Permasat: 200 x 230 cm Te disponueshme ngjyrat si ne foto.Zgjidhni modelin tuaj te preferuar!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije super dopio, kaq moderne e te kombinueshme me cdo ambient, Perfekte per ditet e ftohta te dimrit pasi ju falin butesi dhe ngrohtesi.Permasat: 200 x 230 cm Te disponueshme ngjyrat si ne foto.Zgjidhni modelin tuaj te preferuar!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.