;

Toster Grill

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Toster grill kaq elegant ne ngjyre te zeze, i duhuri per te pergatitur sanduicet tuaj ne menyre perfekte fale pllakes grill e cila nuk ngjit dhe nuk humb vlerat ushqyese.Nxehet shpejt dhe ne menyre uniforme nga te dyja anet.Teper i lehte per tu pastruar. Fuqia: 750 W Permasat: 22.5 x 7cm
Sasia
Raporto

Kodi: #95436

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Toster grill kaq elegant ne ngjyre te zeze, i duhuri per te pergatitur sanduicet tuaj ne menyre perfekte fale pllakes grill e cila nuk ngjit dhe nuk humb vlerat ushqyese.Nxehet shpejt dhe ne menyre uniforme nga te dyja anet.Teper i lehte per tu pastruar. Fuqia: 750 W Permasat: 22.5 x 7cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.