;

Shall Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Shall per femra me kuadrate, kaq te bukur dhe te ngrohte, prej materiali cashmere 100% viskoz qe nuk pushezohet.Permasat: 180 x 68 cm Te disponueshem ngjyrat si ne foto.Per tu dukur stil gjate diteve te ftohta te dimrit!
Sasia
Raporto

Kodi: #95431

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Shaje

Kontakt

Shperndaje

Shall per femra me kuadrate, kaq te bukur dhe te ngrohte, prej materiali cashmere 100% viskoz qe nuk pushezohet.Permasat: 180 x 68 cm Te disponueshem ngjyrat si ne foto.Per tu dukur stil gjate diteve te ftohta te dimrit!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.