;

Organizues Bagazhi

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Organizues bagazhi me 2 ndarje, vjen me nje dizajn elegant ne ngjyre te zeze, lekure e nje cilesie te larte, me teksture te rehatshme dhe te bute.Perbehet nga material PU me cilesi te larte, me dizajn te papershkueshem nga uji dhe rezistent ndaj papastertive.Perfekt per te organizuar hapesiren dhe rremujen ne makine nderkohe qe jeni duke udhetuar dhe ju duhet te merrni sende dhe aksesore te nevojeshem gjate udhetimit.Ideale per sende te ndryshme, komplete urgjence, ushqime, lodra etj.Permasat: 53 x 29 x 32 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizues bagazhi me 2 ndarje, vjen me nje dizajn elegant ne ngjyre te zeze, lekure e nje cilesie te larte, me teksture te rehatshme dhe te bute.Perbehet nga material PU me cilesi te larte, me dizajn te papershkueshem nga uji dhe rezistent ndaj papastertive.Perfekt per te organizuar hapesiren dhe rremujen ne makine nderkohe qe jeni duke udhetuar dhe ju duhet te merrni sende dhe aksesore te nevojeshem gjate udhetimit.Ideale per sende te ndryshme, komplete urgjence, ushqime, lodra etj.Permasat: 53 x 29 x 32 cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.