;

Furce Pastrimi Per Makine

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Furce per pastrimin e xhamave te makines, kaq praktike ne perdorim vjen me pecete mikrofiber teper cilesore, perfekte per te larguar pluhurat apo papastertite e ndryshme duke mos e demtuar siperfaqen e duke i dhene nje pamje te paster e te qarte.Permasat: 40 x 12.5 x 8.8cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Furce per pastrimin e xhamave te makines, kaq praktike ne perdorim vjen me pecete mikrofiber teper cilesore, perfekte per te larguar pluhurat apo papastertite e ndryshme duke mos e demtuar siperfaqen e duke i dhene nje pamje te paster e te qarte.Permasat: 40 x 12.5 x 8.8cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.