;

Termometer Dixhital

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 1,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Termometer dixhital, perfekt per matjen e temperatures se njeriut dhe te mjedisit.Vjen i vogel ne permasa cka e ben ate teper praktik, eshte i lehte per tu mbajtur, teper i sakte dhe i shpejte ne matjen e temperatures.Matja e temperatures mund te behet ne ball dhe ne vesh nga nje distance deri ne 5 cm pa pasur kontakt fizik.Gradet: Celsius, Fahrenheit. Funksionon me dy bateri te tipit AAA Gabimi ne matje: +-0.1°C.Gama e matjes se temperatures: 32- 42.9 °C Permasat: 14 x 3.8 x 3.9cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Termometer dixhital, perfekt per matjen e temperatures se njeriut dhe te mjedisit.Vjen i vogel ne permasa cka e ben ate teper praktik, eshte i lehte per tu mbajtur, teper i sakte dhe i shpejte ne matjen e temperatures.Matja e temperatures mund te behet ne ball dhe ne vesh nga nje distance deri ne 5 cm pa pasur kontakt fizik.Gradet: Celsius, Fahrenheit. Funksionon me dy bateri te tipit AAA Gabimi ne matje: +-0.1°C.Gama e matjes se temperatures: 32- 42.9 °C Permasat: 14 x 3.8 x 3.9cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.