;

Furce Pastrimi 2 Ne 1

(0 Vleresime)

350 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Furce pastrimi 2 ne 1, kaq e vecante vjen me nje funksion te dyfishte per te pastruar papastertite ne pak kohe nga ana e sfungjerit dhe per te hequr shkumen nga ana e fshireses me gome duke i dhene shkelqim hapesires se pastruar.Zgjidhja ideale qe ju nevojitet per pastrimin e pasqyrave, dritareve, pllakave, pajisjeve hidrosanitare, objekteve prej materiali qeramik, xham apo metal.Perbehet prej materiali: plastik + sfungjer + gome Rezistenca e furces deri ne 90 grade.E disponueshme ne ngjyre te bardhe, te zeze dhe jeshile.Permasat: 18.5 x 12 x 4.5 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #95348

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Furce pastrimi 2 ne 1, kaq e vecante vjen me nje funksion te dyfishte per te pastruar papastertite ne pak kohe nga ana e sfungjerit dhe per te hequr shkumen nga ana e fshireses me gome duke i dhene shkelqim hapesires se pastruar.Zgjidhja ideale qe ju nevojitet per pastrimin e pasqyrave, dritareve, pllakave, pajisjeve hidrosanitare, objekteve prej materiali qeramik, xham apo metal.Perbehet prej materiali: plastik + sfungjer + gome Rezistenca e furces deri ne 90 grade.E disponueshme ne ngjyre te bardhe, te zeze dhe jeshile.Permasat: 18.5 x 12 x 4.5 cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.