;

Organizues Vezesh

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Organizues vezesh, kaq i bukur ne ngjyre te bardhe, perbehet prej materiali plastik teper cilesor, vjen me 3 shtresa te cilat organizojne 30 veze ne total duke reduktuar thyerjen e tyre, organizuar frigoriferin dhe per te mbajtur sa me paster hapesiren e kuzhines tuaj.Ne pjesen anesore te organizuesit jane dy doreza te cilat mundesojne transportim sa me te lehte te tyre. Permasat: 25 x 9.5 x 19.5 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizues vezesh, kaq i bukur ne ngjyre te bardhe, perbehet prej materiali plastik teper cilesor, vjen me 3 shtresa te cilat organizojne 30 veze ne total duke reduktuar thyerjen e tyre, organizuar frigoriferin dhe per te mbajtur sa me paster hapesiren e kuzhines tuaj.Ne pjesen anesore te organizuesit jane dy doreza te cilat mundesojne transportim sa me te lehte te tyre. Permasat: 25 x 9.5 x 19.5 cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.