;

Ujites Bimesh Automatik

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Ujites bimesh automatik, per nje ujitje sa me te lehte te bimeve tuaja dhe pa mundim.Vjen me nje mekanizem me shpejtesi pikimi te rregullueshme sipas deshires fale ngushtimit dhe zgjerimit te valvules ku uji rrjedh teper normalisht dhe nuk bllokohet nga kokrrizat e reres.Paisjen mjafton ta vendosni prane bimes pa demtuar rrenjet e saj.Mund te pershtatet gjithashtu dhe me shishe ose ene te tjera te me diameter 28-30mm Prej materiali plastike teper cilesor dhe rezistent. Ne paketim vijne 3 cope dhe nje shishe.Permasat: 20 x 6 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ujites bimesh automatik, per nje ujitje sa me te lehte te bimeve tuaja dhe pa mundim.Vjen me nje mekanizem me shpejtesi pikimi te rregullueshme sipas deshires fale ngushtimit dhe zgjerimit te valvules ku uji rrjedh teper normalisht dhe nuk bllokohet nga kokrrizat e reres.Paisjen mjafton ta vendosni prane bimes pa demtuar rrenjet e saj.Mund te pershtatet gjithashtu dhe me shishe ose ene te tjera te me diameter 28-30mm Prej materiali plastike teper cilesor dhe rezistent. Ne paketim vijne 3 cope dhe nje shishe.Permasat: 20 x 6 cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.