;

Koke Rripi Sigurimi

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Koke rripi sigurimi, vjen me funksion kryesor parandalimin e zhurmes qe krijohet nga mosvendosja e rripit te sigurimit, ne rastet kur personat perjashtohen me ligj ndaj perdorimit te rripit te sigurimit.Sherben gjithashtu si zgjatues per personat qe nuk ndihen te lirshem nga gjatesia e rripit te sigurimit, grate shtatezena, mbipeshe etj.Teper e lehte per tu instaluar, mjafton ta fiksoni ne koken ekzistuese te rripit.Perbehet prej materiali plastik + metal.E pershtatshme per te gjitha llojet e kokave te sigurimit.Permasat: 8.5 x 5 x 2.7 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Koke rripi sigurimi, vjen me funksion kryesor parandalimin e zhurmes qe krijohet nga mosvendosja e rripit te sigurimit, ne rastet kur personat perjashtohen me ligj ndaj perdorimit te rripit te sigurimit.Sherben gjithashtu si zgjatues per personat qe nuk ndihen te lirshem nga gjatesia e rripit te sigurimit, grate shtatezena, mbipeshe etj.Teper e lehte per tu instaluar, mjafton ta fiksoni ne koken ekzistuese te rripit.Perbehet prej materiali plastik + metal.E pershtatshme per te gjitha llojet e kokave te sigurimit.Permasat: 8.5 x 5 x 2.7 cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.