;

Solucion Pastrimi Per Elektroshtepiake

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Solucion pastrimi per elektroshtepiake, zgjidhje perfekte qe i nevojitet cdo amvise per te larguar yndyrnat, njollat e forta apo shenjat qe mund te krijohen me kohen per ti bere pajisjet tuaja si te reja edhe pas disa vitesh perdorimi duke ju rikthyer shkelqimin.Pervec funksionit pastrues sherben gjithashtu si dezinfektues dhe aromatizues.Perfekt per te pastruar soben e gatimit, furren, aspiratorin, mikrovalen, frigoriferin etj duke ju dhene shkelqim dhe nje arome freskie limoni.Sasia: 500ml
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Solucion pastrimi per elektroshtepiake, zgjidhje perfekte qe i nevojitet cdo amvise per te larguar yndyrnat, njollat e forta apo shenjat qe mund te krijohen me kohen per ti bere pajisjet tuaja si te reja edhe pas disa vitesh perdorimi duke ju rikthyer shkelqimin.Pervec funksionit pastrues sherben gjithashtu si dezinfektues dhe aromatizues.Perfekt per te pastruar soben e gatimit, furren, aspiratorin, mikrovalen, frigoriferin etj duke ju dhene shkelqim dhe nje arome freskie limoni.Sasia: 500ml

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.