;

Xhezve Elektrike Owngreat

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,490 Lekë (-34%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Xhezve elektrike Owngreat Modeli: OG-CM03, per te gjithe ju qe e doni kaq shume kafen turke, Vjen me nje dizajn teper te bukur dhe praktik, prej materiali plastike e forte dhe rezistente ndaj nxehtesise.Me indikator drite qe tregon per ndezjen dhe fikjen e xhezves.Vellimi: 500ml Fuqia: 650W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Xhezve elektrike Owngreat Modeli: OG-CM03, per te gjithe ju qe e doni kaq shume kafen turke, Vjen me nje dizajn teper te bukur dhe praktik, prej materiali plastike e forte dhe rezistente ndaj nxehtesise.Me indikator drite qe tregon per ndezjen dhe fikjen e xhezves.Vellimi: 500ml Fuqia: 650W

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.