;

Hekur Rrobash Lexical

(0 Vleresime)

2,890 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Hekur rrobash Lexical Modeli: LSI-1014, vjen me nje dizajn teper te bukur dhe praktik per te hekurosur ne menyre perfekte me avull te nxehte rrobat tuaja pa i demtuar ato fale pllakes qeramike kunder ngjitjes.Vjen me funksion: tharjeje/spërkatje/avull Me kontroll te rregullueshem termostati, avulli dhe me mbrojtje nga mbinxehja.Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 400 ml Fuqia 2200W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Hekur rrobash Lexical Modeli: LSI-1014, vjen me nje dizajn teper te bukur dhe praktik per te hekurosur ne menyre perfekte me avull te nxehte rrobat tuaja pa i demtuar ato fale pllakes qeramike kunder ngjitjes.Vjen me funksion: tharjeje/spërkatje/avull Me kontroll te rregullueshem termostati, avulli dhe me mbrojtje nga mbinxehja.Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 400 ml Fuqia 2200W

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.