;

Jastek Mbeshtetes Per Qafen

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Jastek mbeshtetes per qafen, ne forme U, ideal per tu perdorur ne sallone bukurie, qendra masazhesh etj.Perbehet prej materiali teper cilesor dhe te rehatshem me elasticitet te larte i cili mer formen sipas trupit tuaj.Permasat: 50 x 20 x 13 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Jastek mbeshtetes per qafen, ne forme U, ideal per tu perdorur ne sallone bukurie, qendra masazhesh etj.Perbehet prej materiali teper cilesor dhe te rehatshem me elasticitet te larte i cili mer formen sipas trupit tuaj.Permasat: 50 x 20 x 13 cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.