;

Jastek Per Gjidhenie

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Jastek per gjidhenie, vjen me nje dizajn teper te bukur ne ngjyre bojeqielli dhe roze, i siguron mbeshtetjen e nevojshme per nenen dhe femijen gjate gjidhenies.Fale qendrueshmerise se mbushjes ndihmon nenen per te mbajtur nje pozicion te rehatshem, duke zvogeluar tensionin e muskujve ne krahe, shpatulla dhe qafe dhe per te reduktuar dhimbjen e shtylles kurrizore.Ndersa foshnjes i siguron mbeshtetjen e duhur duke mundesuar te ruaje nje pozicion te rehatshem dhe natyral gjate ushqimit.Permasat: 60 x 60 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Jastek per gjidhenie, vjen me nje dizajn teper te bukur ne ngjyre bojeqielli dhe roze, i siguron mbeshtetjen e nevojshme per nenen dhe femijen gjate gjidhenies.Fale qendrueshmerise se mbushjes ndihmon nenen per te mbajtur nje pozicion te rehatshem, duke zvogeluar tensionin e muskujve ne krahe, shpatulla dhe qafe dhe per te reduktuar dhimbjen e shtylles kurrizore.Ndersa foshnjes i siguron mbeshtetjen e duhur duke mundesuar te ruaje nje pozicion te rehatshem dhe natyral gjate ushqimit.Permasat: 60 x 60 cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.