;

Puzzle Per Femije

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Puzzle per femije me muzike, kaq i vecante dhe terheqes.Pervecse argeton femijen sherben dhe si loder edukative pasi vjen me 5 lojra te ndryshme te cilat nxisin imagjinaten e femijes tuaj.Ngjyrat kaq te vecanta te kafsheve te ndryshme terheqin vemendjen e femijes duke nxitur kreativitetin dhe koordinimin dore sy te tij.Perbehet prej materiali plastik ABS jo te demshem per femijen.I pershtatshem per moshen 1-5 vjec.Permasat: 36.5 x 32 x 26 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #95171

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Puzzle per femije me muzike, kaq i vecante dhe terheqes.Pervecse argeton femijen sherben dhe si loder edukative pasi vjen me 5 lojra te ndryshme te cilat nxisin imagjinaten e femijes tuaj.Ngjyrat kaq te vecanta te kafsheve te ndryshme terheqin vemendjen e femijes duke nxitur kreativitetin dhe koordinimin dore sy te tij.Perbehet prej materiali plastik ABS jo te demshem per femijen.I pershtatshem per moshen 1-5 vjec.Permasat: 36.5 x 32 x 26 cm

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.