;

Peshore Elektronike Personale

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Peshore elektronike personale, perfekte per te gjithe ata qe duan te kujdesen per shendetin dhe peshen e trupit te tyre. Vjen me nje dizanj te bukur e teper fin me platforme xhami te temperuar ne ngjyre gri te erret + material ABS dhe me ekran LCD.Sherben jo vetem per te matur peshen por edhe per matjen e shkalles totale te yndyres në trup: muskujve skeletorë, indeksin e masës trupore (BMI), matjen e muskujve, te lageshtise, yndyren nënlëkurore, yndyren viscerale, proteinave, kalorive, matjen e mases kockore etj.Funksionon me bateri te tipit: AAA.Përmasat: 26 x 25*2 cm Funksionon me 2 bateri te tipit AAA. Gama e peshimit: 0,2-180 kg
Sasia
Raporto

Kodi: #95131

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Peshore elektronike personale, perfekte per te gjithe ata qe duan te kujdesen per shendetin dhe peshen e trupit te tyre. Vjen me nje dizanj te bukur e teper fin me platforme xhami te temperuar ne ngjyre gri te erret + material ABS dhe me ekran LCD.Sherben jo vetem per te matur peshen por edhe per matjen e shkalles totale te yndyres në trup: muskujve skeletorë, indeksin e masës trupore (BMI), matjen e muskujve, te lageshtise, yndyren nënlëkurore, yndyren viscerale, proteinave, kalorive, matjen e mases kockore etj.Funksionon me bateri te tipit: AAA.Përmasat: 26 x 25*2 cm Funksionon me 2 bateri te tipit AAA. Gama e peshimit: 0,2-180 kg

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.