;

Peshore Elektronike Personale

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Peshore elektronike personale, perfekte per te gjithe ata qe duan te kujdesen per shendetin dhe peshen e trupit te tyre. Vjen me nje dizanj te bukur e teper fin me platforme xhami te temperuar ne ngjyre te zeze me trashesi 6 mm, material ABS dhe me ekran LCD.Sherben jo vetem per te matur peshen por edhe perqindjen e dhjamit ne trup, BMI, muskujt skeletore, peshen trupore, ujin ne trup, masen e kockave, shkallen e dhjamit visceral, BMR.Nepermjet aplikacionit Smart Fitness te cilin mund ta shkarkoni aplikacionin ne telefonin tuaj falas permes Apple Store ose Google Play Store, lidheni me peshoren permes Bluetooth dhe mbani gjurmet e peshes dhe shendetit tuaj ne çdo kohe te dites. Me kete aplikacion te dobishem mund te gjurmoni perparimin tuaj gjate javeve, muajve dhe viteve.Teper i lehte per t'u perdorur, funksionon nepermjet teknologjise Step-On, Auto-off, Auto-zero, Auto-kalibrim. Kapaciteti maksimal i peshe:s 400 lb/180 kg Funksionon me bateri te tipit: AAA
Sasia
Raporto

Kodi: #95091

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Peshore elektronike personale, perfekte per te gjithe ata qe duan te kujdesen per shendetin dhe peshen e trupit te tyre. Vjen me nje dizanj te bukur e teper fin me platforme xhami te temperuar ne ngjyre te zeze me trashesi 6 mm, material ABS dhe me ekran LCD.Sherben jo vetem per te matur peshen por edhe perqindjen e dhjamit ne trup, BMI, muskujt skeletore, peshen trupore, ujin ne trup, masen e kockave, shkallen e dhjamit visceral, BMR.Nepermjet aplikacionit Smart Fitness te cilin mund ta shkarkoni aplikacionin ne telefonin tuaj falas permes Apple Store ose Google Play Store, lidheni me peshoren permes Bluetooth dhe mbani gjurmet e peshes dhe shendetit tuaj ne çdo kohe te dites. Me kete aplikacion te dobishem mund te gjurmoni perparimin tuaj gjate javeve, muajve dhe viteve.Teper i lehte per t'u perdorur, funksionon nepermjet teknologjise Step-On, Auto-off, Auto-zero, Auto-kalibrim. Kapaciteti maksimal i peshe:s 400 lb/180 kg Funksionon me bateri te tipit: AAA

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.