;

Shtrydhese Frutash Juicer Infinity

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese frutash Juicer Infinity Kodi: VP1622, per leng te fresket dhe te shendetshem ne pak sekonda.E pershtatshme per te gjitha llojet e agrumeve: si limon, portokall etj.Vjen me kapak transparent mbrojtes, sistem te integruar sigurie dhe kundra rrjedhjes.Mjafton te vendosni frutin dhe te ushtroni force per poshte dhe lengu do te shkoje drejte e ne goten tuaj.Perbehet prej materiali inoksi + plastik.Fuqia: 100W Dimensioni: 75 x 150 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #94946

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese frutash Juicer Infinity Kodi: VP1622, per leng te fresket dhe te shendetshem ne pak sekonda.E pershtatshme per te gjitha llojet e agrumeve: si limon, portokall etj.Vjen me kapak transparent mbrojtes, sistem te integruar sigurie dhe kundra rrjedhjes.Mjafton te vendosni frutin dhe te ushtroni force per poshte dhe lengu do te shkoje drejte e ne goten tuaj.Perbehet prej materiali inoksi + plastik.Fuqia: 100W Dimensioni: 75 x 150 cm

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.