;

Jorgan Bamboo Winter

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Jorgan Bamboo Winter ne ngjyre bezhe Kodi: VP1645, batanije e ngrohte dimerore per gjume te rehatshem ne muajt me te ftohte te vjeshtes dhe dimrit, i pershtatshem edhe per kohe me te ftohte, per temperaturën e dhomes se gjumit midis 17-21 °C.Fijet e bambuse te kombinuara me pambuk 100% te pazbardhur kane nje aftesi te jashtezakonshme per te thithur lageshtine dhe ofrojne rehati per kedo qe djersitet shumë.I pershtatshem per personat qe vuajne nga alergjia.Me Certifikate OEKO-TEX Standard 100.Permasat: 250 x 200cm
Sasia
Raporto

Kodi: #94888

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Jorgan

Kontakt

Shperndaje

Jorgan Bamboo Winter ne ngjyre bezhe Kodi: VP1645, batanije e ngrohte dimerore per gjume te rehatshem ne muajt me te ftohte te vjeshtes dhe dimrit, i pershtatshem edhe per kohe me te ftohte, per temperaturën e dhomes se gjumit midis 17-21 °C.Fijet e bambuse te kombinuara me pambuk 100% te pazbardhur kane nje aftesi te jashtezakonshme per te thithur lageshtine dhe ofrojne rehati per kedo qe djersitet shumë.I pershtatshem per personat qe vuajne nga alergjia.Me Certifikate OEKO-TEX Standard 100.Permasat: 250 x 200cm

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.