;

Ibrik Elektrik Rosmarino Infinity,Stainless Stea

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Ibrik elektrik Rosmarino Infinity Kodi:VP1621, perbehet prej materiali celiku inoksi + plastike PP, me nje dizajn elegant te pershtatshem per cdo kuzhine per ngrohjen e shpejte te ujit per pergatitjen e kafes tuaj te preferuar apo cajit.Me kapacitet maksimal: 1.7 liter, deri ne 7 gota.Me baze te rrotulleshme 360 grade dhe filter qe largon papastertite nga uji.Me mbrojtje nga mbinxehja per ngrohje te sigurt te ujit dhe mbyllje automatike kur uji vlon.Fuqia: 2200 W Tensioni: 220–240 V Frekuenca: 50-60 Hz Përmasat: 22 cm x 14 cm x 22 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #94882

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Ibrik elektrik Rosmarino Infinity Kodi:VP1621, perbehet prej materiali celiku inoksi + plastike PP, me nje dizajn elegant te pershtatshem per cdo kuzhine per ngrohjen e shpejte te ujit per pergatitjen e kafes tuaj te preferuar apo cajit.Me kapacitet maksimal: 1.7 liter, deri ne 7 gota.Me baze te rrotulleshme 360 grade dhe filter qe largon papastertite nga uji.Me mbrojtje nga mbinxehja per ngrohje te sigurt te ujit dhe mbyllje automatike kur uji vlon.Fuqia: 2200 W Tensioni: 220–240 V Frekuenca: 50-60 Hz Përmasat: 22 cm x 14 cm x 22 cm

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.