;

Ibrik Elektrik Rosmarino Infinity

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Ibrik elektrik Rosmarino Infinity Kodi:VP1661, vjen me nje dizanj te bukur elegant ne ngjyre te zeze qe pershtatet me cdo kuzhine.Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe per te pergatitur cajin apo kafen e preferuar ne menyre te shpejte, ne vetem pak minuta. Me kapacitet maksimal: 1.7 liter, deri ne 7 gota.Me baze te rrotulleshme 360 grade dhe filter qe largon papastertite nga uji.Pebehet nga xham borosilikat me drite Led+ çelik inoxi + plastike PP.Me mbrojtje nga mbinxehja per ngrohje te sigurt te ujit dhe mbyllje automatike kur uji vlon. 5 nivele te ndryshueshme temperature 60°C, 70°C, 80°C, 90°C dhe 100°C.Fuqia e motorit: 2200 W Tensioni: 220–240 V Frekuenca: 50-60 Hz.
Sasia
Raporto

Kodi: #94881

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Ibrik elektrik Rosmarino Infinity Kodi:VP1661, vjen me nje dizanj te bukur elegant ne ngjyre te zeze qe pershtatet me cdo kuzhine.Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe per te pergatitur cajin apo kafen e preferuar ne menyre te shpejte, ne vetem pak minuta. Me kapacitet maksimal: 1.7 liter, deri ne 7 gota.Me baze te rrotulleshme 360 grade dhe filter qe largon papastertite nga uji.Pebehet nga xham borosilikat me drite Led+ çelik inoxi + plastike PP.Me mbrojtje nga mbinxehja per ngrohje te sigurt te ujit dhe mbyllje automatike kur uji vlon. 5 nivele te ndryshueshme temperature 60°C, 70°C, 80°C, 90°C dhe 100°C.Fuqia e motorit: 2200 W Tensioni: 220–240 V Frekuenca: 50-60 Hz.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.