;

Ibrik Elektrik Rosmarino Infinity

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Ibrik elektrik Rosmarino Infinity Kodi: VP1660, Vjen me nje dizajn modern ne ngjyre te bardhe qe pershtatet me cdo kuzhine.Ideal per ngrohjen e ujit per rreth 5 minuta per te pergatitur cajin apo kafen tuaj te preferuar ne menyre te shpejte.Kapaciteti maksimal 1.7 liter, i pershtatshem per 7 filxhane njekohesisht.Me baze te rrotullueshme 360 grade Vjen me mbrojtje nga mbinxehja per ngrohje te sigurt te ujit dhe mbyllje automatike kur uji vlon Fuqia: 2200W
Sasia
Raporto

Kodi: #94880

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Ibrik elektrik Rosmarino Infinity Kodi: VP1660, Vjen me nje dizajn modern ne ngjyre te bardhe qe pershtatet me cdo kuzhine.Ideal per ngrohjen e ujit per rreth 5 minuta per te pergatitur cajin apo kafen tuaj te preferuar ne menyre te shpejte.Kapaciteti maksimal 1.7 liter, i pershtatshem per 7 filxhane njekohesisht.Me baze te rrotullueshme 360 grade Vjen me mbrojtje nga mbinxehja per ngrohje te sigurt te ujit dhe mbyllje automatike kur uji vlon Fuqia: 2200W

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.