;

Stilues Flokesh

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Set stilues flokesh per kacurrela, zgjidhja qe ju nevojitet per te stiluar floket tuaja pa i demtuar ato nga nxehtesia e mashes apo pjasterit.Seti perbehet nga nje stilues sfungjeri, dy lidhese flokesh, nje kapese dhe dy karfica.Mjafton te keni lene floket gjysem te thata e me pas fiksoni sfungjerin dhe filloni te rrotulloni floket rreth sfungjerit nga njera ane ne tjetren.Pasi ti keni mbaruar lidheni ne pjesen fundore me lidhese flokun dhe mbajini rreth 3-6ore.Per floke te bukur dhe te shendetshem!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set stilues flokesh per kacurrela, zgjidhja qe ju nevojitet per te stiluar floket tuaja pa i demtuar ato nga nxehtesia e mashes apo pjasterit.Seti perbehet nga nje stilues sfungjeri, dy lidhese flokesh, nje kapese dhe dy karfica.Mjafton te keni lene floket gjysem te thata e me pas fiksoni sfungjerin dhe filloni te rrotulloni floket rreth sfungjerit nga njera ane ne tjetren.Pasi ti keni mbaruar lidheni ne pjesen fundore me lidhese flokun dhe mbajini rreth 3-6ore.Per floke te bukur dhe te shendetshem!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.