;

Shtrydhese Frutash Portative

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese frutash portative, kaq e vecante, perfekte per te pergatitur lengje te shendetshme frutash me shume vitamina dhe mbi te gjitha te shendetshme.Ideale per te pergatitur leng portokalli, leng shege, leng molle, leng rrushi, leng shalqi etj.Perbehet prej materiali ABS, jo toksik dhe karikohet me fishe USB.Teper i lehte per tu perdorur dhe pastruar. Mjafton te prisni frutat ne gjysem dhe ti vendosni ne pjesen e brendshme te shtrydheses, te vendosni kapakun e siperm dhe te shtypni butonin e ndezjes. Fuqia: 45 W Tensioni: 7.4V Kapaciteti i baterise: 1300 mAh Kapaciteti: = 400ml Bateri e rikarikueshme e integruar, bateri 1300 mAh, deri ne 10 here funksionim nga nje karikim i plote.Permasat: 13.8 x 11.2 x 23.75cm
Sasia
Raporto

Kodi: #94555

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese frutash portative, kaq e vecante, perfekte per te pergatitur lengje te shendetshme frutash me shume vitamina dhe mbi te gjitha te shendetshme.Ideale per te pergatitur leng portokalli, leng shege, leng molle, leng rrushi, leng shalqi etj.Perbehet prej materiali ABS, jo toksik dhe karikohet me fishe USB.Teper i lehte per tu perdorur dhe pastruar. Mjafton te prisni frutat ne gjysem dhe ti vendosni ne pjesen e brendshme te shtrydheses, te vendosni kapakun e siperm dhe te shtypni butonin e ndezjes. Fuqia: 45 W Tensioni: 7.4V Kapaciteti i baterise: 1300 mAh Kapaciteti: = 400ml Bateri e rikarikueshme e integruar, bateri 1300 mAh, deri ne 10 here funksionim nga nje karikim i plote.Permasat: 13.8 x 11.2 x 23.75cm

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.