;

Solucion Per Higjenizim

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Solucion per pastrimin e frigoriferit, solucioni i duhur qe ju nevojitet per te pastruar dhe higjenizuar lehtesisht frigoriferin tuaj.Vjen me nje formule te vecante qe largon papastertite me te veshtira.Mjafton vetem te sperkatni drejtperdrejt pastruesin ne zonen e deshiruar dhe me pas te perdorni nje peshqir ose sfungjer per te fshire derisa te hiqen papastertite.I perkryer per cdo shtepi!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Solucion per pastrimin e frigoriferit, solucioni i duhur qe ju nevojitet per te pastruar dhe higjenizuar lehtesisht frigoriferin tuaj.Vjen me nje formule te vecante qe largon papastertite me te veshtira.Mjafton vetem te sperkatni drejtperdrejt pastruesin ne zonen e deshiruar dhe me pas te perdorni nje peshqir ose sfungjer per te fshire derisa te hiqen papastertite.I perkryer per cdo shtepi!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.