;

Shkop Selfie Dhe Stativ Tripod

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Shkop selfie dhe stativ tripod, pajisja qe ju nevojitet per te realizuar foto apo video te bukura. Mund ta perdorni si shkop per selfie apo edhe si stativ fale 3 kembeve qe mund ti hapen deri 104cm.Gjatesia e palosur: 18.5cm Kendi i kameres eshte i rregullueshem deri ne 360°.Dizanj ergonomik, me pult kontrolli ne pjesen e fundit te shkopit te cilin mund ta shkepusni per te bere foto ne distance.Vjen me dy drita Led te cilat i bejne fotot apo videot tuaja edhe me profesionale me 9 modalitete ndricimi.Bluetooth 4.0, Sistemi i perdorimit te Bluetooth: Android4.44+/IOS 4.0 Kapaciteti i baterise : 120 mAh Koha e perdorimit: 120min Koha e mbushjes se drites: rreth 30 minuta Distanca e funksionimit: me shume se 6 metra Materiali: celik inoksi Frekuenca e transmetimit: 2.4GHZ-2.4835GHZ Karikohet me fishe USB.
Sasia
Raporto

Kodi: #94551

Kategori:Elektronika, Foto & video, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Shkop selfie dhe stativ tripod, pajisja qe ju nevojitet per te realizuar foto apo video te bukura. Mund ta perdorni si shkop per selfie apo edhe si stativ fale 3 kembeve qe mund ti hapen deri 104cm.Gjatesia e palosur: 18.5cm Kendi i kameres eshte i rregullueshem deri ne 360°.Dizanj ergonomik, me pult kontrolli ne pjesen e fundit te shkopit te cilin mund ta shkepusni per te bere foto ne distance.Vjen me dy drita Led te cilat i bejne fotot apo videot tuaja edhe me profesionale me 9 modalitete ndricimi.Bluetooth 4.0, Sistemi i perdorimit te Bluetooth: Android4.44+/IOS 4.0 Kapaciteti i baterise : 120 mAh Koha e perdorimit: 120min Koha e mbushjes se drites: rreth 30 minuta Distanca e funksionimit: me shume se 6 metra Materiali: celik inoksi Frekuenca e transmetimit: 2.4GHZ-2.4835GHZ Karikohet me fishe USB.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.